ANKARA BATIKENT DANS KURSLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA BATIKENT DANS KURSLARI

Bir çok şeyde yaş olmadığı gibi eğitiminde yaşı asla yoktur. İster 7 yaşında olun ister 70 yaşında her zaman öğreneceğiniz bir şeyler vardır. Belki geleceğin sanatçısı olacaksınız belki de sadece zamanınızı akıllı telefon ya da bilgisayar başında geçirmekten kurtulacaksınız ama sonuçta başarılı bir zaman geçireceksiniz.

Düş Sanat Akademi

Batıkent

Kurumumuzda;

DANS:

Bale, Modern Dans, Halk Dansları,Cimnastik, Düğün Dansları, Kuzey Kafkas,Halk Dansları,Latin Dansları

SPOR:

Pilates, Zumba, Step Aerobic, Capoeira, Personal Training, Cimnastik, Yoga, Crunch (sıkılaştırma)

MÜZİK:

Piyano, Keman, Gitar, Bağlama , Kaval, Ney, Orf,
Eğitimleri Verilmektedir...

Düşleyebiliyorsanız; Gerçekleştirebilirsiniz Demektedir.. :)

devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2394. Sokak No:6/1 Batı Villaları Batıkent-Ankara


Dans kursları bu konuda zamanın en kaliteli değerlendirildiği yerlerden biridir. Çünkü bir çok noktada size eğitim vermektedir. Hem bir dans öğretmekte hem bir kültürü tanıtmakta hem de aynı zamanda spor yaptırmaktadır.

Ankara Batıkent dans kursları konusunda oldukça şanslı yerlerden biridir. Çünkü bir çok dans kursu Ankara ilinde bu mevkide bulunmaktadır. Batıkent aynı zamanda sanat ile iç içe olunan bir semttir ve çalışmaları sayesinde bir çok sanatsal faaliyetinde içerisinde bulunan yerlerden biridir. Dans kursları ile bir çok gence gelecekte fayda sağlayacak olan bu yerde bir çok sanatçı yetişecektir. Hem bir kültürün parçası hem de sanatçı kişilikleri ile daha başarılı insanlar buralarda yetişecektir.