ANKARA DÜĞÜN DANSI KURSLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA DÜĞÜN DANSI KURSLARI

Ankara düğün dansı kursları oldukça rağbet gören kurslardır. Düğünlerinde kusursuz olmak isteyen, misafirlerini etkilemek, iyi bir izlenim bırakarak güzel hatırlanmak isteyen birçok çift bu tür kurslara başvurmaktadır. Bu tür kurslar Ankara'da oldukça yaygın olmakla beraber özel olanlar daha çoktur. Bu kurslarla düğünden en az iki hafta önce iletişime geçmeli ve derslere başlanması gerekmektedir.

Bahçelievler'de Düğün Dansı Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Bahçelievler Düğün DansıAksi takdirde dansı yetiştirme sorunu ortaya çıkacaktır. Kimi kurslara göre bu süre daha da çok tutulmaktadır. Örneğin kavaklıderedeki bir kurs sizden 4 hafta önce iletişime geçmenizi ister. Birkaç hafta öncesinden anlaştığınız kursla bir an önce derslere başlanır. Ders türleri bireysel ve çift olarak ikiye ayrılsa da genellikle çiftler kurslara ilgi gösterir. Kareografinin hazırlanması için öncelikle dans türü seçilmelidir: Bachata, cha cha, harmandalı, Latin dansları, merenge, rumba, salon dansları, salsa, swing, tango, val, zeybek gibi dans türleri müşteriye sunulur ve bunun sonucunda seçilen türe göre kareografi hazırlanmaya başlanır. Ardından ise dans dersleri başlar.

Ankara'daki derslerin fiyatları kurslara göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 200 ila 400 TL arasında olan fiyatlar indirime göre değişmektedir. Bahçelievler'deki bir kurs müşterilerine yüzde 10 indirim sağlarken, Yenimahalle'de bulunan bir kurs ise yüzde 50 indirim sunabilmektedir. Bu da fiyatlarda değişiklik gösterir. Ortalama kurs süresi 4- 12 saat arasında değişiklik gösterir.

Ankara'da bulunan bazı dans kursları ise dans dersi alındığı takdirde gelin ile damada jest olarak ekstra dans paketi hediye etmektedir. Bu gibi kampanyaların müşteriyi daha çok çekmesi kaçınılmazdır. Bu dans kursları ilanlarını kendi sitelerinde yayınlayarak bilgilerini de sunarlar. Kaç saat çalışılacağı, ücreti, varsa kampanyası gibi önemli bilgiler sitesinde yer almaktadır. Ayrıca kolayca bulunması açısından harita ve ulaşım, iletişim bilgileri de iliştirilir. Yapılan son provada genellikle gelin ve damat gelinliği ve damatlığıyla dans eder. Bu görüntü ayrıca kayıt altına alınır ve istenildiği takdirde gelin ve damada takdim edilir.

Ankara'nın değişik semtlerinde bulunan bu kurslar gelin ve damadın daha iyi bir izlenim bırakmasını ve anılarında güzel hatıralar çağrıştırmasını sağlayacaktır. Denildiği her semt kendi arzusuna göre teklif sunmakta ve kendi prosedürlerini uygulamaktadır.