ANKARA SALSA KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA SALSA KURSU FİYATLARI

Salsa Karayipler'de ortaya çıkan Latin ve Amerika kökenli bir danstır. Bu dans dünya üzerinde her ülkeden ve her yaş gurubundan milyonlarca kişinin ilgisini çeken ve dansçısı olan bir dans türüdür. Eşli bir şekilde ya da gurupça yapılan salsa tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir ilgi görmektedir. Uzman dans hocaları gözetiminde yapılan eğitimler neticesinde profesyonel dansçılar yetiştirilmektedir. Salsa dansı sokak dansı stili olduğu için en çok bilinen ve en çok yapılan dansların başında yer almaktadır.

Çayyolu'nda Salsa Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Çayyolu Salsa

Romantik dans türü olan salsa ülkemizde de oldukça yaygın bir dans türüdür. Salsa hocaları önce kısa bir eğitim aşamasından geçtikten sonra salsa hocalığı görevini üstlenirler. Ülkemizde büyük şehirlerde yoğun ilginin görüldüğü salsa dansı en çok ta Ankara da yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eğer siz de Ankara da yaşıyorsanız ve salsa kursuna katılmak istiyorsanız bu makalemiz bir göz atmanız sizin için faydalı olabilir. Bu makalemiz de Ankara da bulunan ve müşterilerine salsa dans hizmeti veren kursların fiyatlarını genel olarak inceleyeceğiz. Kısaca belirtmemizde fayda olabilir. Bu fiyatlar genel ders ücretleridir ve her semtte, ilçede, mahallede ve salsa kursları için farklılık gösterebilmektedir.

Ankara salsa kursları haftalık 6 ya da 12 saatlik dersler halinde ve kişilerin isteği üzerine haftanın her günü saat 07:00 ile 24:00 saatleri arasında salsa eğitimini müşterilerine sunmaktadırlar. Yaz mevsimine girmiş olmamız nedeniyle Ankara salsa kursları uygun kampanyalar da başlatmışlardır. Bunlardan bir tanesi üç aylık üyelik için 450 TL yerine 320 TL gibi çok uygun fiyatı müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede çok daha fazla kişinin dikkatini çekerek daha uygun kampanyalar düzenlemeyi hedeflemektedirler. Ankara Çayyolu'nda bir başka salsa kursu ise üç aylık üyeliğini 525 TL'den sadece 300 TL'ye indirerek müşterilerini memnun etmek istemiştir. Bir başka kampanya ise Çankaya ilçesinde bir salsa kursu yine üç aylık yaz kampanyası düzenleyerek 425 TL olan fiyatını 300 TL olarak müşterilerine sunmaktadır.