ANKARA SWİNG KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA SWİNG KURSU

Batıdan gelen bir çok akım genelde ülkemizi etkisi altına almaktadır. Gerek internet sayesinde gerekse daha bir çok farklı mecra sayesinde olsun bizlere kadar ulaşmaktadır. Özellikle de son zamanlarda hayatımıza giren bu "Vintage" çılgınlığı ile eskilere dönüş yapmak bizim ve neredeyse tüm dünyanın en büyük durumu halini aldı.

Ankara'da Swing Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Swing


Bu batı rüzgarlarının ise ülkemize getirdiği son trend swing adı ile bilinen dans şekli oldu. Swing eşli olarak yapılan ve daha çok birbirinden bağımsız olarak yapılan hareketleri içeren bir dans şeklidir. Bu dansın eğitimini de almak oldukça kolaydır.

Eğer Ankara, İstanbul veya İzmir gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız işiniz daha kolaydır. Ancak yavaş yavaş zamanla eğitim verecek hocalarda kendilerini geliştirmekte ve çok farklı şehirlere gitmektedirler. Ankara swing kursu için en ideal şehirlerden biridir. Çünkü ne İstanbul kadar kalabalık, uzak ve pahalıdır ne de diğer şehirler kadar olanaksızlık içerisindedir. Bu yüzden Ankara gibi bir şehirde yaşayan ve bu eğitimi almak isteyen herkese Swing'i tavsiye ederiz.