ANKARA TANGO GECELERİ

blog yazısı ekle !

ANKARA TANGO GECELERİ

Klasik bir şeyler eğer sizi her zaman mutlu ediyorsa, keskin hatlı hareketlerden ve çalışmalardan hoşlanıyorsanız kesinlikle tango geceleri sizlere göre bir şey. Klasik kıyafetler, birbiri üzerine yatan bedenler tamamı tangoda. Batı kültürünün bizlere getirdiği ve klasik olarak artık raflarda yerini alan bir dans çeşidi olan tango sadece eğitimi ile değil kursiyerlerin ve eğitmenlerin izlemekten zevk alanlara görsel bir ziyafet yaşattığı geceler ile de hizmetinizde.

Ankara'da Tango Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Tango


Ankara son yıllarda sanata ve sanatçıya hiçbir yerde verilmeyen değeri vermektedir. Gerek başkent oluşu gerek bir çok temsilciliğin ve kurumun ana merkezinin Ankara ili içinde oluşu bu değeri daha da arttıran olgulardan biridir.

Ankara tango geceleri ile tango seven onlarca kişiyi bir çatı altında buluşturmaktadır. Eşsiz senkronizasyonu, keskin hatlı hareketleri ve daha bir çok noktası ile Ankara tango geceleri ile dans severleri büyülemeye devam etmektedir. Her hafta farklı bir yerde yapılan bu gösterilere sizlerde katılabilir izleyebilir ve hatta eğitimlerini alarak sizlerde gösterilerde yer alabilirisiniz.