ANKARA TANGO GECESİ

blog yazısı ekle !

ANKARA TANGO GECESİ

Tango severle, tango gecesinde buluşuyor. Ankara'da bulunan birçok mekan ve gece kulübünün düzenlediği tango gecesine ilgi oldukça fazla. Usta tangocuları ve tangoya yeni başlayanları buluşturan tango gecesi, size müzik ve dans dolu bir gece vadediyor. Tango dansının müziği ve görsel estetiği ile mest olurken farklı partnerler ile dans etme şansını yakalayın.

Ankara'da Tango Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Tango


Tangoya yeni başlayanlar için ideal pratik alanı olan tango gecesi, bu dansta kendinizi geliştirmenizi sağlıyor. Bilindiği gibi öğrenmenin en etkili yolu tekrar ve pratiktir. Sizlerde tango kursu dışında pratik yapmak ve dans etmek için bir yer arıyorsanız tango gecesine katılmanızı öneririz. Tango gecesine arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşiniz ile veya tek başına gidebilirsiniz.

Aşkın ve tutkunun dansı olan tango, tango gecelerinde daha fazla hissediliyor. Herkesin dans ettiği bu ortam kurslardan farklı. Çünkü kursta eğitim veriliyor. Fakat tango gecesi herkesin dans edip görsel şölenin olduğu geceler. Sizde bu deneyimi yaşamak ve tangonun etrafa yaydığı o atmosferi soluma için Ankara'daki mekanların etkinlik takvimini takip edin.