ANKARA ZUMBA

blog yazısı ekle !

ANKARA ZUMBA

Kültürümüz oldukça geniş bir yelpazede çalışmalara ev sahipliği yapmaktadır. Kültür sanat çalışmalarında ise internet çağı sayesinde artık geriden takip etmemekteyiz. Dünyada ne varsa artık direk olarak ülkemizde de görülmektedir. Hatta bazı noktalarda dünya ülkelerinin önüne geçmiş durumdayız. Müzik konusunda artık dünyada bir sanatçı şarkısını piyasaya sürdüğü anda bizde dinleyebiliyoruz.

Ankara'da Zumba için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Zumba


Aynı şekilde bir çok sanat eserini ve sanatsal faaliyetini de izleme şansını bulabiliyoruz. Zumba kültürü de bu kültürlerden biri olarak ülkemize gelmiştir. Aslında uzun yıllardır yapılan zumba dansı ile bir çok şehirde gösteriler yapan ekipler bile oluşmuş durumda.

Ankara bu konuda en şanslı şehirlerden biri halindedir. Sebebi bir çok yurt dışı öğrencisine ev sahipliği yapması ve zumba kültürünü hem kendi bünyesinde yetiştirdiği hem de dışarıdan eğitim görmek için gelen kişiler tarafından öğrenildiği bir yer olması. Ankara bir çok ile göre aslında bir ayrıcalıktır. Hem İstanbul gibi bir çok kültüre aşınadır hem de İstanbul kadar karışık kaos dolu bir şehir değildir.