ANKARADA DANS EDİLEBİLECEK MEKÂNLAR

blog yazısı ekle !

ANKARADA DANS EDİLEBİLECEK MEKÂNLAR

Ankara'da gezilip görülebilecek birçok mekân bulunmaktadır. Peki ya dans edilebilecek mekânlar? Ankarada dans edilebilecek mekânlar da var elbette. Özellikle gençlerin tercih ettiği mekânlar bulunmaktadır. İlk akla gelen yerlerden de ikisi Kızılay ve Tunalı Hilmi caddesindeki mekânlardır. Bu iki yerinde yapılan bazı anketlerde ilk ona girmiş olduğunu düşünürsek buralara şans verilmesi gerekiyor. Burada bulunan kulüplerden birkaçına göz atmak gerekirse mekânlar hareketli bir mekân olmakla beraber çiftler içinde oldukça uygun bir yer.

Kızılay'da Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Kızılay Dans OkullarıYılbaşı partilerinin de yapıldığı mekânda aynı zamanda karaokede yapılmakta. Özel olarak hazırlanan organizasyonda yeni yılınızı kutlamak istemez misiniz? Eğlence, dans, müzik, içecekler ve hizmetin tatmin ettiği bu mekânlarda özellikle böyle günler tercih edilmektedir. Aynı zamanda karaoke partilerinin de olduğu günlerde mekânlar daha da bir hareketli olmaktadır. Diğer yandan Latin gecelerinin de yapıldığı eğlence mekânında R&B ve hip hop partileri de boy gösteriyor.

Mekânda yapılan partilerde hizmetin yanı sıra organizasyonda bir harika. Latin gecelerinde yapılan salsa dansları hafızalara kazınmakla beraber eğlencenin tavan yapmasına da neden olmakta. Üstelik şarkılarında harika olduğu bir gerçektir DJ performansı eşlik ettiği mekânlarda hareket ve heyecan doruk noktada.

Ankarada dans edilebilecek mekânlar ise her Cuma ve Cumartesi insanları eğlendirmeye devam eden mekân oldukça gözde ve tercih edilen bir yer olarak görülüyor. İç mekân olarak ferahlığı ve dekorunun yanı sıra müzikleriyle de keyif veren kulüp tercihler arasında. Bir başka mekân ise Akay caddesinde bulunan bir kulüp. Daha çok erkeklerin tercih ettiği mekânda müzikler ve servis gayet hoş. Kulüp programında birçok ses sanatçısı çıkıp şarkılarını söylüyorlar. En sonunda ise disko tarzı müziklerin yer aldığı program dâhil oluyor.

Eğer disko, kulüp tarzı mekânlar arıyorsanız bakmanız gereken ilk yerler Kızılay ve Tunalı Hilmi caddesidir. Burada bulunan çok seçenekten kafanız karışsa da en güzel alternatiflerin burada olduğunu unutmayın. Yapacağınız şey daha önceden bilmiyorsanız Kızılay ve Tunalı Hilmi caddesine gitmek ve hemen araştırmaya başlamak. Elbette deneyerek göreceğiniz bu keyifli araştırmada memnun kalacağınız garantili. Ankara'nın hiçbir yerden eksik kalmayacak bu mekânlarını görünce ve deneyimleyince siz de keyif alacaksınız.