CEGA SANAT AKADEMİ

blog yazısı ekle !

CEGA SANAT AKADEMİ

Cega sanat akademi merkezi Ankara'da bulunmakta ve daha çok müzik alanında verdiği eğitimlerle bilinmektedir. Bunun yanı sıra 4-10 yaş aralığındaki çocuklara bale dersleri de veren kendini sanata adamış bir kurs merkezidir.

Ankara'da Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Dans Okulları

Cega Sanat Akademi merkezi müzik alanında çeşitli dersler vermektedir. 4 yaştan itibaren her yaştaki bireye müzikle iç içe olmaları için fırsat sunmaktadır. Uzman bir kadrosu ile müziği hobi edinmiş ya da profesyonel anlamda bu işe gönül vermiş kişilere eğitim vermektedir. Eğitim görevlileri müzik eğitim fakültesi ya da konservatuar mezunu olup, profesyonel ve kaliteli bir eğitim sunmaktadırlar. Bağlama, gitar, keman, piyano gibi birçok müzik aletlerinin eğitiminin yanında bale dersleri de vermektedir.Profesyonel olarak kendini geliştirmek isteyenlere aynı zamanda MEB onaylı sertifikalar da vererek meslek edinme fırsatı da vermektedir. Ankara, ülkemizde birden fazla kurs merkeziyle önemli bir yere sahiptir.

Cega sanat akademi sağladığı olanaklar ile hem müzik eğitimi alıp güzel vakit geçirebilir hem de meslek sahibi olabilirsiniz. Müziğin rahatlatıcı bir etkisi olduğunu da unutmamalıyız.