GENÇLİK İKSİRİ SALSA!

blog yazısı ekle !

GENÇLİK İKSİRİ SALSA!

Yaşlanmak elbette ki yaşamın doğal süreçlerinden biri. Ama yaşamın doğal bir süreci diye bir köşede oturup yaşlanmayı beklemek gerekmiyor tabi ki. Hatta bu hiç makul bir davranış değil. Yaşlanmayı geciktirmek, hatta yaşlılığı yaşlanmadan yaşamak mümkün. Nasıl mı? Tabi ki salsa yaparak!

Ankara'da Salsa Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Salsa


Salsa yaş engeli tanımıyor!

Salsa yaş engeli tanımıyor, çünkü salsa yapanlar hiç yaşlanmıyor. Salsa yapmak ileri yaşlarda ortaya çıkan kaslardaki ve eklemlerdeki elastikiyet kaybını engelliyor. Böylelikle yaşlılık döneminde hareket etmekte zorlanmak diye bir sorununuz olmuyor.Salsa kadın erkek herkesi gençleştiriyor!

Salsa dansı yapmanın yaşı olmadığı gibi cinsiyeti de yok! Salsa yapmak ileri yaşlarda hem erkeklere hem de kadınlara gençlik iksiri oluyor.Zihni dinç tutuyor

Salsa yapmanın sadece fiziksel değil zihinsel faydaları da saymakla bitmiyor. Yaşlılık döneminde en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan unutkanlık salsa sayesinde yeniliyor. Salsa unutkanlığı engelliyor.Yaşam enerjisini yükseltiyor

Yaşamanın sırrı yaşam enerjisinde, yaşam enerjisi ise tabi ki salsa dansında gizli. Evet, salsa yapmak yaşam enerjisini yükseltiyor. Salsa yapanlar kendilerini yaşlı hissetmedikleri için de yaşlanmıyorlar.Salsa ile yıllara meydan okumaya var mısınız?

Siz de salsa ile yıllara meydan okumaya varsanız yapmanız gereken tek şey Ankara'daki salsacılara katılmak ve kendinizi salsanın muhteşem ritmine bırakmak.