GÜLÜM PEKCAN DANS TİYATROSU

blog yazısı ekle !

GÜLÜM PEKCAN DANS TİYATROSU

Ankara, sanat etkinliklerinin yoğun olduğu şehirlerimizdendir. Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu Ankaralılara birbirinden farklı oyunlar sunuyor. Kurulduğu günden bu yana oldukça rağbet gören Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu Ankaralı vatandaşların ilgi odağı.

Metin ve repliklerin yanında daha çok dans ve hareketlerle sunulan tiyatro oyunlarına deniyor. Geleneksel tiyatro anlayışının dışında olan dans tiyatrosu keyifli akşamlar geçirmek için ideal etkinlikler arasında. Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu, sanatseverlerin karşısına yeni oyunlar ile çıkmak için çalışıyor ve sahnelenen oyunlar izleyicilerden tam not alıyor. Sanatsal faaliyetlerde bulunmak isteyen Ankaralı çiftler, aileler, arkadaş grupları, yaşlı, genç yani sanatı seven herkes Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu ile bu isteklerini gerçekleştirebilir.

Sahne sanatlarına farklı bir renk katan dans tiyatrosu, izleyenleri adeta büyülüyor. Dans ve tiyatronun bir araya gelerek oluşturduğu armoniyi ustalıkla sahneye koyan Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu oyuncuları, her oyunda yeteneklerini konuşturuyor. Yayınlanan etkinlik takvimini takip edip sizlerde ilginizi çeken, heyecan uyandıran oyunları izlemeye gidip sanat dolu zamanlar geçirebilirsiniz.