HAYAL SAHNESİ ANKARA

blog yazısı ekle !

HAYAL SAHNESİ ANKARA

Hayal sahnesi hobi olarak sanat eğitimi almak isteyen kendisini sahne müzik ve sanat dallarında yetiştirmek isteyenlerin adresidir.

Ankara'da Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Dans Okulları

Ankara'da bulunan hayal sahnesi Milli Eģitim Bakanlığı'nabağlı olarak sertifika diploma programının eğitim ve sınav merkeziolma özelliğini taşımaktadır.Ankara'da en büyük sanat okulu olma özelliğini taşıyan hayal sahnesi müzik bölümünde enstrüman derslerinin yanı sıra dans,tiyatro eğitimleri verilerek öğrencilerin performans göstermeleri sağlanmaktadır. 67 kişilik eğitmen kadrosu ile çağdaş bir sanat merkezi olan hayal sahnesi öğrencilerin eğitim süreçlerinde fark yaratmasını amaçlamaktadır. Yetenek sınavı ile öğrenci kabul eden okullara öğrenci hazırlayan bir kurum olmasının yanı sıra sanatla uğraşmak isteyen her yaştan insana yardımcı olan bir danışmanlık merkezidir.

Hayal sahnesinin müzik bölümünde solfej konservatuara hazırlık, dans bölümünde ise klasik bale, modern dans,hip hop,pilates, yoga gibi eğitimler verilmektedir. Tiyatro bölümünde ise yaratıcı ve eğitici dersler verilirken yetişkinler için oyunculuk diksiyon eğitimi de verilmektedir. Bu heyecanı yaşamak sizin elinizde. Hayal sahnesine gelerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.