KONUTKENT DANS KURSLARI

blog yazısı ekle !

KONUTKENT DANS KURSLARI

Milli Eğitim'e bağlı olarak, Ankara'da dans öğrenmek isteyenlere hizmet veren Konutkent dans kursları; bünyesinde barındırdığı uzman ve deneyimli ekibi ile bu hizmeti sunmaktadır. Son derece kaliteli bir eğitimin yer aldığı bu dans kursunun bünyesinde; birçok farklı dans türü yer almaktadır.

Konutkent'te Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Konutkent Dans OkullarıÖzellikle sosyal Latin dans türleri olan; Cha Cha, salsa, merengue ve bachata ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu dans okulunda; yöresel dans türleri, sportif danslar, Türk dansları, Yunan dansı, modern dans türleri, farklı milletlere ait birçok farklı dans türü de bulunmaktadır. Bu sayede geniş bir kitleye hitap etme fırsatı yakalamaktadır ve farklı tarzlardan insanlara hitap edebilme özelliği göstermektedir.

Farklı milletlerin birçok farklı dans türünün yer aldığı bu dans okulunda istediğiniz dansın profesyonel olarak eğitimini alabilirsiniz. Uzman ve deneyimli öğretmenleri ile bu alanda hizmet veren bu dans kursu sayesinde; öğrenmek istediğiniz dans türünün bütün inceliklerini, A'dan Z'ye kadar öğrenme fırsatı bulacaksınız. Bu sayede ilgili dans türünde bir anlamda profesyonel olmuş olacaksınız.

Ankara'da hizmet veren ve geniş bir kitleye dans eğitimi sunan Konutkent dans kursları bünyesinde; salsa, rumba, jazz dans, club dans, sirtaki, vals, Flamenko, hip-hop, samba, cha cha, merengue, bale, modern dans, rueda gibi birçok farklı dans türü yer almaktadır. Ege'nin ünlü oyunu Zeybek de bu dans kursunda eğitimi verilen yöresel dans türleri arasında bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra; kurum, şirket ve okullar için de özel olarak dans eğitimi bu dans kursunda yer almaktadır. Özel gün ve geceler, özel davetler ve çeşitli organizasyonlar için de yine dans eğitimi verilmekte ve özel olarak kareografiler hazırlanmaktadır. Kurumsal olarak da bu dans kursunda dans eğitimi verilmektedir.

Konutkent dans kursları ile herkes öğrenmek istediği dansı ya da dansları en iyi eğitimle Ankara'da öğrenmektedir. Üstelik bünyesinde birçok farklı dans türünün yer alması sayesinde dans öğrenmek isteyen herkes; kendi tarzına uygun dansı rahatlıkla bulabilmektedir. Dans eğitiminin yanı sıra; yoga ve pilates dersleri de yine bu kurumun bünyesinde yer almaktadır.