METİNHAN DANS OKULU

blog yazısı ekle !

METİNHAN DANS OKULU

Ankara'da bulunan Metinhan Dans Okulu dans severlere en güzel şekilde hizmet vermektedir. Metinhan Dans Okulu'nda sadece özel derslere yer verilmemektedir. Aile bireylerine, arkadaş gruplarına aynı kuruluşta çalışanlara grup dersleri verilmektedir. Amaç yetenekli gençlerimizi dans konusunda uluslararası düzeye taşımaktır.

Ankara'da Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Dans Okulları

Dans eğitimi almak isteyen kişiler ders gününü ve saatini kendi belirler. Metinhan Dans Okulu'ndaki dans çeşitleri düğün dansı, modern vals, zeybek çeşitler, sirtaki, Latinve salon dansları, Amerika tangosu kendinize ve tarzınıza uygun dans çeşidini belirleyerek, özel ders alarak kendinizi dans konusunda geliştirebilirsiniz. Tango severler, Arjantin tangosu, Afrika tamtamlarının çıkardığı tan-go seslerinden ya da Latince de dokunmak anlamına gelen tangero fiilinden türediği sanılmaktadır. AstorPiazzolla'nınmüzikle başlattığı ve kısa sürede dansa da yansıyan yenilikçi akım, tangoya büyük bir zenginlik kazandırmıştır.

Ankara özel Metinhan Dans Okulu'ndaki eğitmenlerle siz de tango dersleri alabilir, hayatınıza farklılık katabilirsiniz. Gelin tarzınıza uygun olan dansı seçin dans edin dansla kalın.Ankaralılar, Metinhan dans okuluna gidip kaydınızı yaptırın.