PARTNERSİZ SALSA

blog yazısı ekle !

PARTNERSİZ SALSA

Salsa bir anlamda da sokak dansı olarak adlandırılabilir. Serbest stiller için temel adımları öğrenmek gerekse de salsa doğaçlamaya izin veren bir danstır ve çokça serbesttir, pisti kullanmamanız için hiçbir sebep yoktur. Öte yandan salsa, grup olarak, partnerli ve ya partnersiz de icra edilebilir. Partnersiz bu dansı icra etmek size kendinizi iyi hissettirecektir.

Ankara'da Salsa Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara SalsaHatta o süre içerisinde daha fazla tanırsınız kendinizi, bu dansı yaparken neler hissettiğinizi daha iyi anlarsınız. Salsa ruhu içine katan bir danstır tek başına yapmanız size müthiş bir derinlik kazandırır. İlk başta temel adımlara ısınmak amacıyla hareketleri tek başına yapabilirsiniz. Bu size pratiklik kazandırır. Ankara dans okullarında partnerli ve ya partnersiz dansın inceliklerini baştan ayağa öğrenebilirsiniz.

Salsa tek başına da yapıldığında eğlencesinden, ahenginden, ritiminden hiçbir şey kaybetmeyen bir danstır. Özgürce dans edebilmenin tadına varmak için fazla beklemeyin. Ankara gibi büyük şehirlerde bu imkânınız daha fazladır, bunu kullanın.