SALSA EĞİTİMİNDE NE GİYİLİR?

blog yazısı ekle !

SALSA EĞİTİMİNDE NE GİYİLİR?

Salsa denilince akla gelen ilk şeylerden biri tabi ki salsa dansçılarının rengarenk, çekici elbiseleri. Tabi ki aklımıza ilk bunların gelmesi çok doğal zira salsa kıyafetleri bu dansa bambaşka bir hava ve güzellik katıyor. Ancak aklımıza ilk gelenin bu çekici ve rengarenk elbiseler olması bizleri salsa eğitiminde de bu şekilde giyinildiği yanılgısına düşürmemeli.

Ankara'da Salsa Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Salsa


Rahatlık ön planda

Salsa eğitimlerinde giyilecek kıyafetlerde rahatlık ön planda olmalı. Zira ne kadar rahat giyinirseniz figürleri, dönüşleri kısacası salsayı o kadar kolay öğrenme şansına sahip olabilirsiniz.Eşofman iyidir!

Spor yaparken giydiğimiz eşofmanlar salsa derslerinde de kullanılabilir. Evet, salsa bir dans ancak en az spor kadar hareketli. Dolayısıyla salsa eğitiminde eşofman giymek son derece mantıklı.Tayt da giyebilirsiniz

Elbette kadınların gardıroplarının rahatlıkla şıklığı harmanlayan öğesi tayt da salsa eğitimlerinde giyilebilir. Ayrıca taytın içinde kendinizi hem rahat hem de çekici hissedeceğiniz için derslerden daha fazla verim almayı sağlayabilirsiniz.Ayakkabı?

Evet, salsa eğitimlerinde eşofman ve spor ayakkabı ile katılabileceğiniz bölümler olduğu gibi dansa ve figürlere hakim olmak için topuklu ayakkabı giymeniz gereken bölümler de olabilir. Bu nedenle dans ayakkabılarınızı mutlaka yanınıza almalısınız eğitime giderkenKısacası salsa öğrenirken rahatlığı ön planda tutacak şekilde giyinmek gerekiyor. Artık Ankara'da salsa öğrenmeye gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz.