SALSA ÖĞRENMEK ÇOK MU UZUN SÜRÜYOR?

blog yazısı ekle !

SALSA ÖĞRENMEK ÇOK MU UZUN SÜRÜYOR?

Dünyayı kasıp kavuran salsa ateşinde bir kıvılcım olmak isteyen birçok insan bu dansı öğrenmenin çok zor ve çok uzun süre alan bir uğraş olduğuna ilişkin yersiz inanış yüzünden içlerindeki salsa tutkusunun sesini dinlemiyorlar. Oysaki salsa sanıldığı gibi ne zor öğreniliyor ne de öğrenmesi çok uzun sürüyor.

Ankara'da Salsa Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Salsa


Karışık figürler gözünüzü korkutmasın!

Salsa öğrenmenin zor ve uzun süren bir uğraş olduğunun düşünülmesinin en önemli sebebi karmaşık gibi görünen ayak figürleri. Ancak bu figürleri öğrenmek çok zor değil.İyi bir eğitmen sayesinde kolayca salsa öğrenebilirsiniz


Elbette her şeyi uzmanından öğrenmek en doğrusu. İyi bir salsa eğitmeni ile çalışarak kolayca salsa öğrenebilirsiniz. Yani salsa öğrenmenin ilk adımı doğru eğitmeni bulmak.İstekli olun!

İstekli olmak da salsa öğrenmek için vazgeçilmez. İçinizde salsa öğrenmeye dair gerçek bir istek varsa ve bunu iyi bir eğitmenden alacağınız ders ile birleştirirseniz salsayı çok çabuk öğrenebilirsiniz.Kendinizi dansa bırakın!

İstekli olun, kendinizi önce eğitmeninize sonra dansa bırakın. Bunları uyguladıktan sonra salsa öğrenmeniz 4-6 ay gibi kısa bir süre alacak.Haydi!


Gördüğünüz gibi salsa öğrenmek hiç de sandığınız kadar zor değil! Haydi, hemen Ankara'daki salsacılara katılın ve salsa dansında bir kıvılcım olun!