SALSA YAPARAK KALORİ YAKABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

blog yazısı ekle !

SALSA YAPARAK KALORİ YAKABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Hemen hepimiz hayatımızın bir döneminde kilo sorunu yaşadık birçoğumuz da uzun süredir bu sorunla boğuşuyoruz. Ancak spor yapmak kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak için geçerli bir yol olsa da zamanla insan spor yapmaktan sıkılabiliyor ve bu nedenle kilo vermeyi başaramadan spor maceraları hüsranla son buluyor. Oysaki salsa yaparak da kilo vermek mümkün. Çünkü salsa yaparken de kalori yakılıyor.

Ankara'da Salsa Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara SalsaZayıflamanın en keyifli yolu!


Salsa yapmak hem de oldukça yüzsek kalori yakmayı sağlıyor. Üstelik sadece kalori harcamakla da kalmıyorsunuz salsa yaparken vücudunuzu biçime de sokabiliyorsunuz.Tüm dünyada insanlar salsa ile fit bir vücuda kavuşuyor!

Dünyanın dört bir yanında insanlar salsa yaparak hem eğleniyor hem de kilo vererek fit bir vücuda kavuşuyor. Üstelik sporun aksine salsadan sıkılıp bırakma ihtimali de yok.Sporsa başlayıp bırakmaktan bıktıysanız ve ideal kiloda fit görünen bir vücuda sahip olmaktan umudunuzu kestiyseniz, durun! Kesmeyin! Çünkü hiç denemediğiniz bir yöntem var; salsa! Salsa yaparken bir insan bir saatte ortalama olarak 350 kalori harcıyor! Yani birçok aktiviten çok daha fazla.Kilo arttıkça yakılan kalori miktarı da artıyor!


Üstelik salsa yaparken harcanan kalori miktarı kişinin kilosu arttıkça artıyor. Yani 80 kg olan bir kişi 50 kg olan bir kişiden daha fazla kalori yakıyor. Siz de Ankara'da salsa yapanlara katılarak hemen hem de eğlenceli şekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz.