SWİNG ANKARA

blog yazısı ekle !

SWİNG ANKARA

Tarihi 1920'lere, 1940'lara dayanan swing dans, bir dans stili. Grup ile birlikte yapılan bu dansın orijinali Harlem'den gelmekte. Afro-Amerikan dansı olarakta bilinen swing dansı Ankara'daki dans kurslarından alacağınız eğitim ile öğrenebilirsiniz. Kelime anlamından da anlaşılacağı gibi swing dans size yüzüyormuş hissini verir. Jazz müzik ile özdeşleşen bu dans tüm dünyada severek oynanıyor. Grup olarak yapacağınız bu dans ile farkınızı yaratın.

Ankara'da Swing Dans Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Swing

Ankara'da bulunan dans kurslarının çoğundan swing dans eğitimini alabilirsiniz. Gençlerin oldukça ilgi gösterdiği swing dans ile hem eğlenip hem de sosyalleşin. Grup halinde yapılan bu dansta partnerler oluşturularak oynanıyor. Herkes birbiri ile partner olarak edilen dans bir grup halinde oynanarak, estetik görüntü sunuyor.

Swing dans ile farklı insanlarla tanışma imkanını bulabilirsiniz. Ankaralı gençler arasında gündemde olan Swing dansı öğrenmek isteyenler, hemen dans kurslarını araştırarak kendilerine uygun kursu bulup kayıtlarını yaptırmalı. Dans gecelerinde de pratiğini yaparak bu dansta profesyonel hale gelebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile hemen bir dans kursu bulup swing dansa başlamak için vakit kaybetmeyin.