WORLD OF DANCE

blog yazısı ekle !

WORLD OF DANCE

Birçok yerde görebileceğiniz World Of Dance ya da kısa adı ile WOD dünya çapında bir çok dans tarzını yapan sanatçıyı bir araya getiren bir festivaldir. Aynı zamanda hangi türden olursa olsun tüm dans sanatçılarının paylaşımda bulunabildiği ve birbirlerinden dünya çapında yardım isteyebildikleri bir platformdur.

Ankara'da Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Dans Okulları

Ankara dans sanatçılarının birçoğunun bulunduğu bu platform her yıl farklı farklı yerlerde birçok performansa ev sahipliği yapmaktadır. Bu performans sanatçıları eski zamanlarda sosyal medya bu kadar yaygın değil iken iletişim problemi yaşamakta aynı ülkenin içinde bir şehirde olan dans festivalinden diğer şehirdeki dans sanatçılarının haberi olmamaktadır.

Artık bu sıkıntıları tamamen ortadan kaldıran internet ve sosyal medya çağı sayesinde World Of Dance topluluğu kuruldu. Bu dans topluluğunun amacı birçok farklı kültürü, farklı dans tarzlarını ve daha birçok şeyi dünya çapında dans severler ile buluşturmaktır. Eğer sizde dans sanatçısı iseniz ya da dansa ilgi duyuyorsanız kesinlikle World Of Dance topluluğuna katılmalısınız ve tüm herşeyden haberdar olmalısınız.