ANKARA YENİMAHALLE DANS KURSLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA YENİMAHALLE DANS KURSLARI

ANKARA YENİMAHALLE DANS KURSLARI

Ankara Dans Kursu

Eğitimin çok küçük yaşlarda başladığı konusunda ağacın yaş iken eğileceği söylenmiştir. Bunun sebebi ise küçük yaşlarda bir çok bilginin ve becerinin kişilere daha iyi aktarılabileceği yönündedir. Gerek teorik bilgiler olsun gerek pratik bilgiler olsun gerekse bedensel eğitimler olsun her biri genel olarak yaşı ilerlemiş kişilerden çok daha rahat şekilde küçük yaşlardaki kişilere aktarılabilir.


Sitemizdeki tüm Dans Kurslarına AnkaraDansOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Dans Kursu FiyatAnkara Dans Kursları FiyatlarıBu sebeple bir çok ailenin çocuğuna aldırmak istediği dans kursları sayesinde bedensel gelişimlerini doğru şekilde tamamlamasını istemektedirler. Büyük şehirlerde yaşayanlar bir çok seçeneği olduğu için bu konuda biraz daha şanslıdırlar.

Ankara gibi başkent olan bir şehirde çok fazla dans kursu bulunmaktadır. Özellikle Ankara Yenimahalle dans kursları ile son zamanlarda bir çok genci kendi bünyesinde toplamayı başarmış bir yerdir. Uzun çalışmalar ve kaliteli eğitimciler sayesinde bir çok dans okulu bu semtte toplanarak genç kişilere çok kaliteli dans eğitimleri verilmektedir. Ankara Yenimahalle dans kursları çocuğunuz ve sizler için eğitim veren bir çok başarılı eğitimci ile hizmetinizde bulunmaktadır.

TC. MEB Düş Sanat Akademi

Batıkent

TC. MEB. ÖZEL DÜŞ GÜZEL SANATLAR KURSU 2016 yılında ANKARA YENİMAHALLE BATIKENT'te kuruldu. Kurulduğu günden bugüne uzman eğitmen kadrosu ile pek çok yetenekli öğrenci ve sporcular yetiştirmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Bale Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Müzik Bölümü ve Devlet Opera Bale Çocuk Balesi Bölümü sınavlarına hazırlık sürecinde eğitim vermiş, sınavları kazanmalarına imkan sağlamıştır. Aynı zamanda temel cimnastik eğitimleri vererek cimnastik kulüplerinde lisanslı cimnastik sporcusu olmalarını sağlamıştır. Güzel Sanatlar Lisesi ve çeşitli Devlet Konservatuarlarına hazırlık sürecinde pek çok öğrenciye eğitim vermiş sınavları kazanmaları desteklenmiştir.

Akademimiz tüm eğitmenleri branşlarına uygun lisans eğitimini tamamlamış alan mezunu ve tecrübeli eğitmenlerdir. Eğitim veren her kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olması gerekmektedir. Akademimiz Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programı olan, Milli Eğitim Bakanlığı denetimi ve kontrolünde olan Ankara'da ki nadir kurumlardandır.

Çocuklarınızın eğitim aldığı süre boyunca zamanlarını boşa geçirmemesi adını Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda eğitim almalarına lütfen özen gösteriniz.Akademimizde ŞEHİT ÇOCUKLARI BEDELSİZ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALMAKTADILAR. ÇÜNKÜ O BEDEL BABALARI TARAFINDAN PEŞİN ÖDENMİŞTİR.

Merak ettikleriniz veya detaylı bilgi için akademimiz ile iletişime geçebilirsiniz.devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2408 Sokak No:17 Batı Villaları Yenimahalle - AnkaraSitemizdeki tüm Dans Kurslarına AnkaraDansOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Dans Kursu FiyatAnkara Dans Kursları Fiyatları