ETİMESGUT JİMNASTİK KURSU

blog yazısı ekle !

ETİMESGUT JİMNASTİK KURSU

Ankara Dans Kursu

Ankara, sosyal hayatın merkezi olma yolunda ilerliyor. Neredeyse her semtte bulunan jimnastik kurslarına oldukça rağbet var. Özellikle Etimesgut jimnastik kursu burada yaşayanlar ve yakın semtlerde yaşayanlar için tercih edilen jimnastik kurslarının başında geliyor. Jimnastik, genellikle kas gelişiminin tamamlanmadığı dönemlerde başlanırsa daha faydalı olur. Esneklik kazanmak amacı ile küçük yaşlarda çocuklarınızı jimnastik kursuna gönderin.

TC. MEB Düş Sanat Akademi

Batıkent

TC. MEB. ÖZEL DÜŞ GÜZEL SANATLAR KURSU 2016 yılında ANKARA YENİMAHALLE BATIKENT'te kuruldu. Kurulduğu günden bugüne uzman eğitmen kadrosu ile pek çok yetenekli öğrenci ve sporcular yetiştirmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Bale Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Müzik Bölümü ve Devlet Opera Bale Çocuk Balesi Bölümü sınavlarına hazırlık sürecinde eğitim vermiş, sınavları kazanmalarına imkan sağlamıştır. Aynı zamanda temel cimnastik eğitimleri vererek cimnastik kulüplerinde lisanslı cimnastik sporcusu olmalarını sağlamıştır. Güzel Sanatlar Lisesi ve çeşitli Devlet Konservatuarlarına hazırlık sürecinde pek çok öğrenciye eğitim vermiş sınavları kazanmaları desteklenmiştir.

Akademimiz tüm eğitmenleri branşlarına uygun lisans eğitimini tamamlamış alan mezunu ve tecrübeli eğitmenlerdir. Eğitim veren her kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olması gerekmektedir. Akademimiz Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programı olan, Milli Eğitim Bakanlığı denetimi ve kontrolünde olan Ankara'da ki nadir kurumlardandır.

Çocuklarınızın eğitim aldığı süre boyunca zamanlarını boşa geçirmemesi adını Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda eğitim almalarına lütfen özen gösteriniz.Akademimizde ŞEHİT ÇOCUKLARI BEDELSİZ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALABİLİRLER. ÇÜNKÜ O BEDEL BABALARI TARAFINDAN PEŞİN ÖDENMİŞTİR.

Merak ettikleriniz veya detaylı bilgi için akademimiz ile iletişime geçebilirsiniz.devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2408 Sokak No:17 Batı Villaları Yenimahalle - Ankara

Mavi Cabed Dans Akademi

Bahçelievler

Mavi Cabed Dans Akademi 18 Yıllık tecrübemizle tüm branşlarda; eğitmenlik belgesine/tecrübesine sahip uzman kadromuz önderliğindeki hızlandırılmış müfredatlı eğlence ve sosyallik dolu derslere davetlisiniz.devamını oku... Adres: Bahçelievler 7. Aşkabat Caddesi No:47/1 Bahçelievler - Ankara

Atlas Sanat Okulu

İncek

devamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3602 Sokak No: 1/65 Ankara - İncek

Ailelerin tercihi olan Etimesgut jimnastik kursunu çocuklar çok seviyor. Burada farklı arkadaşlar edinen çocuklar eğlenceli vakit geçirerek, hem spor yapıyor hem de sosyalleşiyor. Spor ile büyüyen çocuklar spor yapmayan çocuklara oranla daha ileri düzeyde oluyor. Gerek zihinsel gerekse fiziksel anlamda. Bedenin, beynin ve ruhun spora ihtiyacı olduğunu unutmamak lazım.

Spor aynı zamanda çocukların gelişimlerini de etkiliyor dedik. Bunun farkında olan bilinçli aileler, Etimesgut jimnastik kursuna çocuklarını gönderiyor. Okul saatleri dışında ya da hafta sonu yapılan dersler ile çocuklarınız okul dışında farklı bir etkinlik yapma şansı bulur. Jimnastik ile zinde kalan çocuklar derslerinde de başarılı olur.