Sun Art Sanat

  • Bestekar sok. 92/3 Tunalı-Ankara

Fotoğraflar

Bilgi

Genel Bilgi

Sun Art Sanat - Tunalı Hilmi Dans Kursu

Capital Tango nun profesyonel eğitmenleri eşliğinde Arjantin tango derslerimiz başlamıştır ...
Salı 20:30- 21:30 ve Cuma 20.00-21.00 arası
kayıtlarımız devam etmektedir.
Zumba derlerimiz başlamıştır
Salı 19.30 - 20.30 arası kayıtlar devam etmektedir.

SUN ART SANAT

TUNALI SALSA KURSU

Dans insanlık tarihi kadar eski bir sanat, dünyanın farklı yerlerinde doğmuş sayısız dans türü var ancak bunların çok azı salsa kadar çok seviliyor ve yapılıyor. Dünyanın en popüler Latin dansı salsa hem tutkulu, hem son derece estetik ve kıvrak oluşuyla bu popülerliği sonuna kadar hak ediyor. Salsa tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de çok seviliyor ve gittikçe daha fazla sayıda insan tarafından yapılıyor. Artık Ankara'da da salsa ile Latin ateşini yaşama, hatta iliklerinize kadar hissetme şansına sahipsiniz. Nasıl mı? Tabi ki Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan salsa kursu sayesinde.

Hem çocuklar hem büyükler salsa yapabiliyor

Salsa dansının bu kadar yaygın şekilde yapılıyor olmasında hem çocuklar, hem yetişkinler hem de yaşlılar tarafından yapılabiliyor oluşunun rolü büyük. Latin danslarının en güzeli salsa her halde hem 5 yaşında hem de 70 yaşında yapılabilen de tek dans olma özelliğini taşıyor. Sun Art Sanat salsa kursu da her yaştan katılımcıya açık. Ayrıca salsa çift olarak yapılan bir dans, yani erkekler ve kadınlar birlikte salsa yapıyor. Dolayısıyla salsa kursu gençlere, yetişkinlere, kadın ve erkek tüm katılımcılara açık.

Öğrenmek sanıldığı kadar zor değil

Salsa yapan bir çifti izleyen hemen her insanın içinde uyanan ilk his hayranlık ve ardından bu dansı yapmanın çok zor olduğu düşüncesi. Oysaki salsa öğrenmek ve yapmak sanıldığı kadar zor değil. Elbette salsa öğrenebilmek için uzman eğitmenlerden ders almak gerekiyor. Yani Sun Art Sanat'ta katılacağınız salsa kursu ile bu muhteşem Latin dansını kolayca öğrenebilirsiniz, zira Sun Art Sanat salsa kursu uzman dans eğitmenlerince veriliyor. Ben öğrenemem deyip kendinizi salsa ateşinden mahrum bırakmayın, gelin ve ne kadar kolay bir şekilde salsa öğrenebileceğinizi görün.

1-2 ayda dans edebilir hale geliniyor

Salsa kursu ile ortalama olarak 1-2 ay gibi kısa bir sürede salsa yapabilir hale geliniyor. Ancak bu elbette katılımcının yeteneğine ve öğrenme hızına göre farklılık gösterebiliyor. Kısacası hemen Sun Art Sanat'a gelip salsa kursu kaydınızı yaptırarak kısa sürede bir salsacı olabilir ve salsa tutkusu ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

TUNALI TANGO KURSU

Aşk, tutku ve dans denilince dünyanın her yerinde aynı şey gelir insanların aklına; tango. Çünkü tango gerçekten de aşkın ve tutkunun dansıdır ve bu duyguların dans figürleri ile dışavurumudur aslında. Evet, tango sadece bir dans değil insana dair tüm duyguların ama özellikle de aşkın ve tutkunun dans figürleri ile dile getirilmesidir. İşte tüm bu nedenlerle tüm dünyada en sevilen danslardan biridir ve tutku, aşk denilince de akla tabi ki tango gelir. Eğer siz de duygularınızı tangonun estetik figürleri ile dile getirmek, bu muhteşem dansın büyüsü ile kendinizden geçmek ve tabi ki sizi izleyenleri de kendinden geçirmek istiyorsanız Ankara Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan salsa kursu tam aradığınız şey.

Tango öğrenmek için yaş sınırı yok

Tango kursu ile bu romantik, tutkulu Latin dansını öğrenmek isteyen herkes Sun Art Sanat'a gelebilir, zira tango öğrenmek için herhangi bir yaş sınırı söz konusu değil. Latin danslarına ideal başlama yaşı 20,ancsak bu daha erken ya da daha geç yaşlarda tango kursu ile bu tutkulu dansı öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Hem erkekler hem de kadınlar kaç yaşında olurlarsa olsunlar Sun Art Sanat tango kursu sayesinde tango yapmayı ve duygularını bu muhteşem dansın büyüsü ile harmanlayarak en güzel ve etkileyici şekilde ifade etmeyi kolayca öğrenebilirler.

Öğrenmek ortalama olarak ne kadar sürüyor?

Tango öğrenmek ya da diğer bir deyişle tango kursuna başlamak isteyenlerin aklına ilk gelen soru tabi ki ne kadar sürede tango yapabilir hale gelebilecekleri. Tango kursu ile tango dansını öğrenmek elbette ki katılımcının dansa karşı olan yeteneğine, öğrenme hızına göre farklılık gösteriyor ancak ortalama bir süre vermemiz gerekirse 2-4 ay gibi bir sürenin sonunda dans edebilir hale geliniyor. Bu arada temel adımları öğrenip tango yapabilir hale geldikten yani ilk kursu bitirdikten sonra Sun Art Sanat'ta verilen daha ileri seviyelerde kurslar ile dansınızı ilerletebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

TUNALI DÜĞÜN DANSI KURSU

Zaman büyük bir hızla akıp hayat da bu hız ile uyumlu bir biçimde değişirken elbette ki toplumsal hayatımızın en önemli unsurlarından, kutlamalarından biri olan düğün törenleri de bu değişime ayak uyduruyor. Modern zaman düğünlerini eski düğünlerden ayıran en önemli şeyse tabi ki evlenen çiftlerin sergilediği muhteşem düğün dansları. Artık evlenecek olan çiftler düğün dansı kursu ile düğünlerinde yapacakları dansa hazırlanıyor ve bu sayede tüm davetlileri büyüleyecek kadar muhteşem düğün dansları sergileyebiliyorlar. Ankara Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan düğün dansı kursu ile siz de hayallerinizdekinin de ötesinde bir düğün dansı yapmak istemez misiniz?

Seçim sizin!

Düğün dansı denilince akla ilk gelen vals oluyor tabi ki. Ancak Sun Art Sanat düğün dansı kursu ile dersini alabileceğiniz danslardan sadece biri vals. Yani düğününüzde yapmak istediğiniz dans türünü kendiniz seçip o dans için size özel olarak hazırlanan koreografiyi öğrenme şansına sahipsiniz. Düğün dansı kursu ile öğrenebileceğiniz dans türleri arasında valsin yanı sıra tango, salsa, rumba, Flamenko, zeybek, roman gibi farklı dans türleri de yer alıyor. Yani eşinizle birlikte seçiminizi yapın ve kendinizi Sun Art Sanat'ın deneyimli dans eğitmenlerinin ellerine teslim edin, unutulmaz bir düğün dansı sergilemeniz için yapmanız gereken tek şey bu.

Kurs tarihi düğün tarihinize göre belirleniyor

Düğün dansı kursu için tarih sizin düğün tarihinize göre belirleniyor. Sun Art Sanat düğün dansı kursu ortalama olarak düğünden 1 ay kadar önce başlıyor ve bu süreçte çiftlere düğünlerinde sergileyecekleri koreografi öğretiliyor. Kursların düğün tarihine yakın başlaması çiftlerin kurs esnasında öğrendiklerini unutma riskini de ortadan kaldırıyor.

Kısacası eğer düğününüz yaklaştıysa ve düğününüze katılan davetlilerin yıllarca unutamayacakları bir düğün dansı sergileyerek bu en özel anınızı muhteşem kılmak istiyorsanız Sun Art Sanat sizi bekliyor. Gelin ve uzman eğitmenler ile düğün dansı kursu sayesinde hayallerinizi gerçekleştirin.

TUNALI ORYANTAL

Ülkemizde dans denilince akla gelen ilk şey oryantal. Tüm Ortadoğu'nun en popüler dans türü olan oryantal ülkemizin de her zaman en sevilen dansı olmayı başarıyor. Ayrıca son yıllarda sadece ülkemizde değil Avrupa'dan Amerika'ya dünyanın dört bir yanında sayısız insan oryantal dansına ilgi duyuyor ve oryantal kursları ile bu kıvrak, mistik hatta deyim yerindeyse büyülü dansı öğreniyor. Siz de bu insanlara katılıp oryantal dans ile içinizdeki enerjiyi kıvrak ritimler ile birleştirip dans etmek istemez misiniz? Yanıtınız evetse çok şanslısınız çünkü artık Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat'ta oryantal dans kursu sayesinde oryantal ile hayatını güzelleştiren sayısız insanın arasına katılabilirsiniz.

Oryantal bir tutkudur!

Oryantal dans kendine has havası, kıvrak ritimleri ile gerçek bir tutku. Bu tutkuyu, oryantal ateşini bir kez duyumsayan kimse bir daha oryantalden asla vazgeçemiyor. Bunda elbette oryantalin kıvrak, eğlenceli ve keyifli bir dans olması kadar yapanlara sayısız fayda sağlamasının da rolü büyük. Evet, oryantal dans kursu ile sadece dans etmeyi öğrenip eğleneceğinizi sanıyorsanız çok yanıldığınızı bilmelisiniz. Çünkü oryantal dans sayısız fayda sağlıyor. İşte oryantalin faydalarından yalnızca bir kısmı;

Kalori yaktırır ve bu sayede zayıflama yardımcı olur,

Bölgesel yağlanma sorununun çözümüne yardımcı olur,

Kalp-damar sağlığını korur,

Hareketsizlikten kurtarır,

Sosyalleşmeye yardımcı olur,

Stresten arındırır,

Terleme yolu ile vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar…

Yani oryantal dans kursu ile yalnızca bu mistik dansı yapmayı öğrenmekle kalmayıp oryantalin sayısız faydası ile sağlığınızı da koruyacaksınız. Özellikle spor yapmaktan sıkılanlar için Sun Art Sanat'ta verilen oryantal dans kursu kesinlikle ilaç olacak. Üstelik inanın bu saydıklarımız oryantal dans kursu ile hayatınıza katacağınız artılardan yalnızca bir kısmı.

Oryantal dans ile tanışmak için daha fazla beklemeyin!

Oryantal dans ile tanışıp daha eğlenceli, keyifli ve sağlıklı bir hayata merhaba demek için daha fazla beklemeyin ve hemen Sun Art Sanat'a gelerek oryantal dans kursuna kaydınızı yaptırın. Göreceksiniz hayatınız çok kısa sürede çok daha güzel bir hale gelecek, üstelik zayıflayacak ve bu sayede kendinizi çok daha fazla sevmeye başlayacaksınız.

TUNALI BACHATA DANS KURSU

Son yıllarda söz konusu Latin dansları olduğunda bachata dansının adını gittikçe daha sık duymaya başladık. Uzun süre diğer popüler Latin danslarının gölgesinde kalsa da bachata sonunda hak ettiği popülerliğe kavuşmayı başardı. Dominik Cumhuriyeti kökenli bu duygusal ve estetik dans artık tüm dünya ile birlikte ülkemizde de gittikçe daha fazla sayıda insanın en büyük tutkusu haline geliyor. Çünkü bachata duyguların adeta çağladığı bir dans tüyü ve bizin duygusal yapımıza çok uyuyor. Artık Ankara Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan bachata kursu ile Ankaralılar da kendilerini bu duygusal ve estetik dansın kollarına bırakma şansına sahipler.

Gitar büyüsü sıcak dans figürleri ile buluşuyor

Bachata dansı kadar müziği de popüler. Zaten bu dansın bu denli çok sevilmesinde aynı isimle anılan müziklerinin de rolü büyük. Gitar ağırlıklı bachata müzikleri ile bu dansın romantik ama bir o kadar da sıcak figürleri birleşince ortaya çıkan dansın büyüleyici bir etkiye sahip olmasına hiç şaşırmamak gerekiyor. Bachata izlerken büyülenmemek elde değil ama bachata izlemekten daha büyüleyici bir duygu var; bachata yapmak. İşte Sun Art Sanat'ta açılan bachata dans kursu size bu büyüyü hem de sonuna kadar yaşama imkanı tanıyor. Ben yapamam diye düşünmeyin çünkü isteyen herkes bachata öğrenebiliyor. Üstelik bu muhteşem Latin dansını öğrenmek ve yapmak için ne yaş ne de cinsiyet sınırı yok. Yani bachata öğrenmenin tek koşulu bu dansı yapmayı istemek.

Bachata aynı zamanda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak

Bachata kursu ile bu muhteşem ve büyüleyici Latin dansını öğrenirken kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çünkü bachata kursu sırasında dertlerinizi unutacak, gündelik hayatın stresinden uzaklaşacak kısacası hayata bir mola verip sadece kendinize ait bir zaman yaşayacaksınız. Haydi, daha fazla beklemeyin ve hemen Sun Art Sanat'a gelip bachata kursu kaydınızı yaptırarak kendinize büyük bir iyilik yapın. İnanın bachata hayatınızı güzelleştirecek ve kendinizi hem çok daha iyi hem de çok daha güzel ve çekici hissetmenizi sağlayacak.

Hizmetler

Arjantin Tango Bachata Dans Kursu Bale Kursu Break Dance Kursu Cha Cha Kursu Çocuk Drama Kursu Çocuklar için Dans Sporu Diksiyon Eğitimi Drama Kursu Düğün Dansı Kursu Funk Dans Kursu Gitar Kursu Hip Hop Dans Kursu
Jive Dans Kursu Keman Kursu Kısa Film-Öykü Senaryo Yazarlığı Klarnet Kursu Klasik Bale Kursu Mambo-RockNRoll Kursu Merenque Kursu Modern Dans Kursu Müzik Kursu Oryantal Dans Kursu Oyunculuk Eğitimi Paso Doble Kursu Piyano Kursu
Quickstep Kursu Resim Kursu Rumba Dans Kursu Saksafon Kursu Salsa Dans Kursu Samba Dans Kursu Şan Eğitimi Solfej Kursu Swing Dans Kursu Tango Kursu Tiyatro Eğitimi Viyola Kursu Waltz Dans Kursu Yan Flüt Kursu

Park Yeri

Yakında Park Yeri Var

Canlı Müzik

Cuma

Canlı Müzik Türleri

Milango (Tango Gecesi)

Geçerli Kredi Kartları

Visa, Mastercard, American Express

Çalışma Saatleri

Pazartesi 02:00 - 02:00
Salı 02:00 - 02:00
Çarşamba 02:00 - 02:00
Perşembe 02:00 - 02:00
Cuma 02:00 - 02:00
Cumartesi 02:00 - 02:00
Pazar 02:00 - 02:00

Harita

Genel Bilgi Yazısı

Sun Art Sanat - Tunalı Hilmi Dans Kursu

Capital Tango nun profesyonel eğitmenleri eşliğinde Arjantin tango derslerimiz başlamıştır ...
Salı 20:30- 21:30 ve Cuma 20.00-21.00 arası
kayıtlarımız devam etmektedir.
Zumba derlerimiz başlamıştır
Salı 19.30 - 20.30 arası kayıtlar devam etmektedir.

SUN ART SANAT

TUNALI SALSA KURSU

Dans insanlık tarihi kadar eski bir sanat, dünyanın farklı yerlerinde doğmuş sayısız dans türü var ancak bunların çok azı salsa kadar çok seviliyor ve yapılıyor. Dünyanın en popüler Latin dansı salsa hem tutkulu, hem son derece estetik ve kıvrak oluşuyla bu popülerliği sonuna kadar hak ediyor. Salsa tüm dünyanın yanı sıra ülkemizde de çok seviliyor ve gittikçe daha fazla sayıda insan tarafından yapılıyor. Artık Ankara'da da salsa ile Latin ateşini yaşama, hatta iliklerinize kadar hissetme şansına sahipsiniz. Nasıl mı? Tabi ki Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan salsa kursu sayesinde.

Hem çocuklar hem büyükler salsa yapabiliyor

Salsa dansının bu kadar yaygın şekilde yapılıyor olmasında hem çocuklar, hem yetişkinler hem de yaşlılar tarafından yapılabiliyor oluşunun rolü büyük. Latin danslarının en güzeli salsa her halde hem 5 yaşında hem de 70 yaşında yapılabilen de tek dans olma özelliğini taşıyor. Sun Art Sanat salsa kursu da her yaştan katılımcıya açık. Ayrıca salsa çift olarak yapılan bir dans, yani erkekler ve kadınlar birlikte salsa yapıyor. Dolayısıyla salsa kursu gençlere, yetişkinlere, kadın ve erkek tüm katılımcılara açık.

Öğrenmek sanıldığı kadar zor değil

Salsa yapan bir çifti izleyen hemen her insanın içinde uyanan ilk his hayranlık ve ardından bu dansı yapmanın çok zor olduğu düşüncesi. Oysaki salsa öğrenmek ve yapmak sanıldığı kadar zor değil. Elbette salsa öğrenebilmek için uzman eğitmenlerden ders almak gerekiyor. Yani Sun Art Sanat'ta katılacağınız salsa kursu ile bu muhteşem Latin dansını kolayca öğrenebilirsiniz, zira Sun Art Sanat salsa kursu uzman dans eğitmenlerince veriliyor. Ben öğrenemem deyip kendinizi salsa ateşinden mahrum bırakmayın, gelin ve ne kadar kolay bir şekilde salsa öğrenebileceğinizi görün.

1-2 ayda dans edebilir hale geliniyor

Salsa kursu ile ortalama olarak 1-2 ay gibi kısa bir sürede salsa yapabilir hale geliniyor. Ancak bu elbette katılımcının yeteneğine ve öğrenme hızına göre farklılık gösterebiliyor. Kısacası hemen Sun Art Sanat'a gelip salsa kursu kaydınızı yaptırarak kısa sürede bir salsacı olabilir ve salsa tutkusu ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

TUNALI TANGO KURSU

Aşk, tutku ve dans denilince dünyanın her yerinde aynı şey gelir insanların aklına; tango. Çünkü tango gerçekten de aşkın ve tutkunun dansıdır ve bu duyguların dans figürleri ile dışavurumudur aslında. Evet, tango sadece bir dans değil insana dair tüm duyguların ama özellikle de aşkın ve tutkunun dans figürleri ile dile getirilmesidir. İşte tüm bu nedenlerle tüm dünyada en sevilen danslardan biridir ve tutku, aşk denilince de akla tabi ki tango gelir. Eğer siz de duygularınızı tangonun estetik figürleri ile dile getirmek, bu muhteşem dansın büyüsü ile kendinizden geçmek ve tabi ki sizi izleyenleri de kendinden geçirmek istiyorsanız Ankara Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan salsa kursu tam aradığınız şey.

Tango öğrenmek için yaş sınırı yok

Tango kursu ile bu romantik, tutkulu Latin dansını öğrenmek isteyen herkes Sun Art Sanat'a gelebilir, zira tango öğrenmek için herhangi bir yaş sınırı söz konusu değil. Latin danslarına ideal başlama yaşı 20,ancsak bu daha erken ya da daha geç yaşlarda tango kursu ile bu tutkulu dansı öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Hem erkekler hem de kadınlar kaç yaşında olurlarsa olsunlar Sun Art Sanat tango kursu sayesinde tango yapmayı ve duygularını bu muhteşem dansın büyüsü ile harmanlayarak en güzel ve etkileyici şekilde ifade etmeyi kolayca öğrenebilirler.

Öğrenmek ortalama olarak ne kadar sürüyor?

Tango öğrenmek ya da diğer bir deyişle tango kursuna başlamak isteyenlerin aklına ilk gelen soru tabi ki ne kadar sürede tango yapabilir hale gelebilecekleri. Tango kursu ile tango dansını öğrenmek elbette ki katılımcının dansa karşı olan yeteneğine, öğrenme hızına göre farklılık gösteriyor ancak ortalama bir süre vermemiz gerekirse 2-4 ay gibi bir sürenin sonunda dans edebilir hale geliniyor. Bu arada temel adımları öğrenip tango yapabilir hale geldikten yani ilk kursu bitirdikten sonra Sun Art Sanat'ta verilen daha ileri seviyelerde kurslar ile dansınızı ilerletebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

TUNALI DÜĞÜN DANSI KURSU

Zaman büyük bir hızla akıp hayat da bu hız ile uyumlu bir biçimde değişirken elbette ki toplumsal hayatımızın en önemli unsurlarından, kutlamalarından biri olan düğün törenleri de bu değişime ayak uyduruyor. Modern zaman düğünlerini eski düğünlerden ayıran en önemli şeyse tabi ki evlenen çiftlerin sergilediği muhteşem düğün dansları. Artık evlenecek olan çiftler düğün dansı kursu ile düğünlerinde yapacakları dansa hazırlanıyor ve bu sayede tüm davetlileri büyüleyecek kadar muhteşem düğün dansları sergileyebiliyorlar. Ankara Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan düğün dansı kursu ile siz de hayallerinizdekinin de ötesinde bir düğün dansı yapmak istemez misiniz?

Seçim sizin!

Düğün dansı denilince akla ilk gelen vals oluyor tabi ki. Ancak Sun Art Sanat düğün dansı kursu ile dersini alabileceğiniz danslardan sadece biri vals. Yani düğününüzde yapmak istediğiniz dans türünü kendiniz seçip o dans için size özel olarak hazırlanan koreografiyi öğrenme şansına sahipsiniz. Düğün dansı kursu ile öğrenebileceğiniz dans türleri arasında valsin yanı sıra tango, salsa, rumba, Flamenko, zeybek, roman gibi farklı dans türleri de yer alıyor. Yani eşinizle birlikte seçiminizi yapın ve kendinizi Sun Art Sanat'ın deneyimli dans eğitmenlerinin ellerine teslim edin, unutulmaz bir düğün dansı sergilemeniz için yapmanız gereken tek şey bu.

Kurs tarihi düğün tarihinize göre belirleniyor

Düğün dansı kursu için tarih sizin düğün tarihinize göre belirleniyor. Sun Art Sanat düğün dansı kursu ortalama olarak düğünden 1 ay kadar önce başlıyor ve bu süreçte çiftlere düğünlerinde sergileyecekleri koreografi öğretiliyor. Kursların düğün tarihine yakın başlaması çiftlerin kurs esnasında öğrendiklerini unutma riskini de ortadan kaldırıyor.

Kısacası eğer düğününüz yaklaştıysa ve düğününüze katılan davetlilerin yıllarca unutamayacakları bir düğün dansı sergileyerek bu en özel anınızı muhteşem kılmak istiyorsanız Sun Art Sanat sizi bekliyor. Gelin ve uzman eğitmenler ile düğün dansı kursu sayesinde hayallerinizi gerçekleştirin.

TUNALI ORYANTAL

Ülkemizde dans denilince akla gelen ilk şey oryantal. Tüm Ortadoğu'nun en popüler dans türü olan oryantal ülkemizin de her zaman en sevilen dansı olmayı başarıyor. Ayrıca son yıllarda sadece ülkemizde değil Avrupa'dan Amerika'ya dünyanın dört bir yanında sayısız insan oryantal dansına ilgi duyuyor ve oryantal kursları ile bu kıvrak, mistik hatta deyim yerindeyse büyülü dansı öğreniyor. Siz de bu insanlara katılıp oryantal dans ile içinizdeki enerjiyi kıvrak ritimler ile birleştirip dans etmek istemez misiniz? Yanıtınız evetse çok şanslısınız çünkü artık Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat'ta oryantal dans kursu sayesinde oryantal ile hayatını güzelleştiren sayısız insanın arasına katılabilirsiniz.

Oryantal bir tutkudur!

Oryantal dans kendine has havası, kıvrak ritimleri ile gerçek bir tutku. Bu tutkuyu, oryantal ateşini bir kez duyumsayan kimse bir daha oryantalden asla vazgeçemiyor. Bunda elbette oryantalin kıvrak, eğlenceli ve keyifli bir dans olması kadar yapanlara sayısız fayda sağlamasının da rolü büyük. Evet, oryantal dans kursu ile sadece dans etmeyi öğrenip eğleneceğinizi sanıyorsanız çok yanıldığınızı bilmelisiniz. Çünkü oryantal dans sayısız fayda sağlıyor. İşte oryantalin faydalarından yalnızca bir kısmı;

Kalori yaktırır ve bu sayede zayıflama yardımcı olur,

Bölgesel yağlanma sorununun çözümüne yardımcı olur,

Kalp-damar sağlığını korur,

Hareketsizlikten kurtarır,

Sosyalleşmeye yardımcı olur,

Stresten arındırır,

Terleme yolu ile vücuttan toksinlerin atılmasını sağlar…

Yani oryantal dans kursu ile yalnızca bu mistik dansı yapmayı öğrenmekle kalmayıp oryantalin sayısız faydası ile sağlığınızı da koruyacaksınız. Özellikle spor yapmaktan sıkılanlar için Sun Art Sanat'ta verilen oryantal dans kursu kesinlikle ilaç olacak. Üstelik inanın bu saydıklarımız oryantal dans kursu ile hayatınıza katacağınız artılardan yalnızca bir kısmı.

Oryantal dans ile tanışmak için daha fazla beklemeyin!

Oryantal dans ile tanışıp daha eğlenceli, keyifli ve sağlıklı bir hayata merhaba demek için daha fazla beklemeyin ve hemen Sun Art Sanat'a gelerek oryantal dans kursuna kaydınızı yaptırın. Göreceksiniz hayatınız çok kısa sürede çok daha güzel bir hale gelecek, üstelik zayıflayacak ve bu sayede kendinizi çok daha fazla sevmeye başlayacaksınız.

TUNALI BACHATA DANS KURSU

Son yıllarda söz konusu Latin dansları olduğunda bachata dansının adını gittikçe daha sık duymaya başladık. Uzun süre diğer popüler Latin danslarının gölgesinde kalsa da bachata sonunda hak ettiği popülerliğe kavuşmayı başardı. Dominik Cumhuriyeti kökenli bu duygusal ve estetik dans artık tüm dünya ile birlikte ülkemizde de gittikçe daha fazla sayıda insanın en büyük tutkusu haline geliyor. Çünkü bachata duyguların adeta çağladığı bir dans tüyü ve bizin duygusal yapımıza çok uyuyor. Artık Ankara Tunalı Hilmi'de bulunan Sun Art Sanat bünyesinde açılan bachata kursu ile Ankaralılar da kendilerini bu duygusal ve estetik dansın kollarına bırakma şansına sahipler.

Gitar büyüsü sıcak dans figürleri ile buluşuyor

Bachata dansı kadar müziği de popüler. Zaten bu dansın bu denli çok sevilmesinde aynı isimle anılan müziklerinin de rolü büyük. Gitar ağırlıklı bachata müzikleri ile bu dansın romantik ama bir o kadar da sıcak figürleri birleşince ortaya çıkan dansın büyüleyici bir etkiye sahip olmasına hiç şaşırmamak gerekiyor. Bachata izlerken büyülenmemek elde değil ama bachata izlemekten daha büyüleyici bir duygu var; bachata yapmak. İşte Sun Art Sanat'ta açılan bachata dans kursu size bu büyüyü hem de sonuna kadar yaşama imkanı tanıyor. Ben yapamam diye düşünmeyin çünkü isteyen herkes bachata öğrenebiliyor. Üstelik bu muhteşem Latin dansını öğrenmek ve yapmak için ne yaş ne de cinsiyet sınırı yok. Yani bachata öğrenmenin tek koşulu bu dansı yapmayı istemek.

Bachata aynı zamanda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak

Bachata kursu ile bu muhteşem ve büyüleyici Latin dansını öğrenirken kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çünkü bachata kursu sırasında dertlerinizi unutacak, gündelik hayatın stresinden uzaklaşacak kısacası hayata bir mola verip sadece kendinize ait bir zaman yaşayacaksınız. Haydi, daha fazla beklemeyin ve hemen Sun Art Sanat'a gelip bachata kursu kaydınızı yaptırarak kendinize büyük bir iyilik yapın. İnanın bachata hayatınızı güzelleştirecek ve kendinizi hem çok daha iyi hem de çok daha güzel ve çekici hissetmenizi sağlayacak.


Ankara Tunalı - Sun Art Sanat - Bale Okulları, Dans Kursları, Sanat Faaliyetleri