Fame Dans Okulu

  • 2494. Sokak No:17 Osman Ağa Konakları Ümit Mahallesi Ümitköy-Ankara

Fotoğraflar

Bilgi

Genel Bilgi

Fame Dans Stüdyosu - Ümitköy Dans Okulu

2010 yılı Ekim ayında, Fame Dans Stüdyosu adıyla eğitim vermeye başlayan kurumumuz, bugün 2 şubesi ile dans ve müzik alanında yüksek eğitim kalitesi ile keyifli bir biçimde öğrenciler yetiştirmeye devam etmektedir.

FAME Dans Okulları'nın genel koordinatörlüğünü, aynı zamanda Dans Sporu antrenörleri olan Simge MENTEŞ ve Özgün Çağlar ERSOY yapmaktadır.

Dans Sporu - Fame Dans Stüdyosu
Dans Sporu dersleri 6-15 yaş ve 12-18 yaş aralıklarındaki çocuklar ve gençler ile dansı hobiden öte yaşamak isteyen üst yaş grupları için verilmekte olup genel amaç sporcu adaylarının hareket kabiliyetlerini, ritim duygularını, vücut duruşlarını, esnekliklerini ve dans tekniklerini geliştirmektir.
Dans Sporu derslerine devam eden çocuklar, gençler ve yetişkinler, yeterli seviyeye ulaştıktan sonra Türkiye Dans Sporları Federasyonu'na (TDSF) bağlı lisanslı dans sporcuları olarak yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenmekte olan yarışmalara katılırlar. Sporcular bu yarışmalarda, yine TDSF tarafından belirlenmiş olan kurallara göre oluşturulan belli yaş gruplarında ve klasmanlarda dans ederler.

Dans Sporu eğitimleri grup dersi ya da özel ders olarak işlenmektedir. Bu eğitimlere ek olarak ders öncesinde ve sonrasında yapılan esneme çalışmaları ile de sporcuların gelişimine katkıda bulunulmaktadır.

Ümitköy Jazz-Funk - Fame Dans Stüdyosu
Jazz-Funk dersleri, çeşitli yaş gruplarına uygun olarak farklı günlerde ve seviyelerde yapılmaktadır. 6yaşından başlayarak büyük yaş gruplarına kadar uzanan geniş bir yaş aralığından, herkesin keyifle yapabileceği, video kliplerdeki danslara benzeyen danslardır.Temel amaç gösterilere hazırlanmaktır; buradaki dansçılar tek olarak ancak grup halinde senkronize bir biçimde dans ederler.

Ümitköy Hip-Hop - Fame Dans Stüdyosu
Hip-Hop dersleri, Cem ULUĞTÜRKKAN eşliğinde sürdürülmekte ve küçük yaştan yetişkinlere kadar geniş bir yaş grubuna hitap etmektedir. Bu branşta da gösteriler ve yarışmalar için haftanın çeşitli günlerinde farklı yaş gruplarına eğitimler sunulmaktadır.Hip-Hop kurslarına düzenli ve en az 3 sene devam etmiş dansçılar, FAME Hiphop Takımı "Urban Fame'ly"e seçilme hakkına sahip olabilirler.

Ümitköy Arjantin Tango - Fame Dans Stüdyosu
Haftada bir gün sürdürülen teknik derslerin yanısıra katılımcılar ve eğitmenlerce belirlenen diğer günlerde de pratik saatleri düzenlenmektedir.
Dersler deneyimli eğitmen Murat GÜRMEN tarafından sürdürülmektedir

Ümitköy Salsa - Fame Dans Stüdyosu
Salsa derslerimiz, haftada bir gün olarak sürdürülmekte, bu ders saatlerinin dışında, katılımcılar ve eğitmenler tarafından belirlenmiş olan günlerde, eğitmen eşliğinde pratik saatleri yapılmaktadır. Salsa dersleri çoğunlukla büyük yaş gruplarına hitap etmektedir.


Ümitköy Sosyal Danslar - Fame Dans Stüdyosu

Birçok ortamda kolaylıkla uygulanabilecek figürler içeren çeşitli dans türlerinin, hobi amaçlı olarak öğretildiği derslerdir. Sosyal danslarımız her ay başka bir dans öğrenilecek şekilde ilerlemektedir.

Bachata, Merengue, Swing, Rumba, Vals, Cha Cha, Rock'n'roll ve Tango, sosyal amaçlı öğrenilebilecek başlıca danslar arasındadır.

Ümitköy Flamenko - Fame Dans Stüdyosu

Flamenko, akademik olmayan Avrupa müzik formlarından biri, Endülüs Halk Müziği ve bu müzik eşliğinde yapılan dansın adıdır. Basit bir folk türü olmanın ötesinde kompleks ve yoğun kültürel geleneğe sahiptir. Flamenko derslerimiz genellikle özel ders şeklinde ilerlemekte, grup olarak başvurulması halinde ise grup dersi olarak da planlabilmekedir.


Ümitköy SALSA KURSU

Latin danslarının en popüleri salsa dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de çok seviliyor. Her geçen gün daha çok sayıda insan sala dansına gönül veriyor ve salsa ile hayatına mutluluk, enerji, estetik ve tabi ki sağlık katıyor. Evet, salsa keyifli ve tutkulu bir dans değil sadece aynı zamanda insanı sağlıklı hale de getiriyor, üstelik yalnızca bedenen de değil. Salsa yapmak hem ruhen hem de bedenen daha sağlıklı hissetmeye yardımcı oluyor. Siz de Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu bünyesinde açılan salsa kursu ile bu keyifli dansı öğrenirken bir yandan da eskisinden çok daha mutlu ve sağlıklı bir insana dönüşebilirsiniz.

Monotonluktan sıkıldınız mı?

Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız mı? Gündelik hayat ve iş yaşamı kendinizi çok stresli hissetmenize mi neden oluyor? Fame Dans Stüdyosu salsa kursu ile tüm bunlar geride kalacak, çünkü salsa kursu sizi monotonluktan da stresten de kurtaracak. Çünkü salsa yapmak insanın hem ruhunda hem de bedeninde kelimenin tam manası ile doping etkisi yapıyor, kendini eskisi kadar stresli hissetmemesini, vücudunun daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Yani eğer siz monotonluktan çekip kurtaracak bir aktivite arıyorsanız aradığınız şey Fame Dans Stüdyosu'nda salsa kursu olarak sizi bekliyor.

Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur...

Salsa dansının sayısız faydası var, işte salsanın birkaç faydası;

Kasları ve eklemleri güçlendirir,

Hafızayı güçlendirir,

Kilo vermeye yardımcı olur,

Fit bir görünüme kavuşturur,

Vücudun daha biçimli hatlara sahip olmasını sağlar,

Koordinasyonu arttırır,

Uykusuzluk ve uyku düzeni bozukluklarını ortadan kaldırır,

Dik durma alışkanlığı kazandırır…

Gördüğünüz gibi salsa kursu ile sadece dünyanın en popüler Latin dansını öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda ruhunuzu ve bedeninizi daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

Her yaşın dansı!

Salsa kursu her yaştan insana açık çünkü salsa her yaşın dansı. Öyle ki 4-5 yaşında çocuklar da 70 yaşındakiler de salsa dansını aynı rahatlıkla öğrenebiliyor ve yapabiliyor. Kısacası yaşınız kaç olursa olsun hemen Fame Dans Stüdyosu'na gelerek salsa kursu kaydınızı yaptırabilir ve bu faydalı ve bir o kadar da eğlenceli dans ile hayatınıza mutluluk katabilirsiniz.

Ümitköy DÜĞÜN DANSI KURSU

Zaman hızla değişirken evlenecek olan çiftlerin istekleri hayalleri de bu değişimden payına düşeni alıyor ve onlar da değişiyor. Değişen istekler ve hayaller ile birlikte sıkıcı, sıradan düğün törenlerinin yerini eğlenceli, özel ve yıllarca unutulamayacak kadar güzel düğünler alıyor ve bu düğünlerin hatıralarda en çok yer eden anıysa tabi ki gelin ile damadın yaptığı ilk dans yani düğün dansı oluyor. Peki, modern gelin ve damatlar bunu nasıl başarıyor? Tabi ki düğün dansı kursu ile! Hayatlarının en önemli gününün en önemli anına gereken önemi veren çiftler düğünlerine kısa zaman kala Fame Dans Stüdyosu'na gelerek düğün dansı kursu alıyorlar ve bu sayede hem kendileri hem de düğüne katılan davetliler için yıllarca değil asla unutulamayacak güzellikte bir düğün dansı sergiliyorlar.

Farklı dans stilleri seçenekleri sunuluyor

Elbette evlenecek olan her çiftin aynı stilde bir düğün dansı yapması beklenemez. Bu nedenle Fame Dans Stüdyosu'nda farklı stillerde düğün dansı kursu seçenekleri sunuluyor. Yani hayallerinizdeki dans stili neyse Ümitköy Fame Dans Stüdyosu'nun deneyimli dans eğitmenleri ile o stili öğrenmeniz sağlanıyor. Bu arada düğün dansı kursu için hazırlanan koreografilerin de size, yani sadece size ve müstakbel eşinize özel olacağını bilmelisiniz. Yani düğün dansı kursu sadece düğününüzde mükemmel ve estetik bir dans değil aynı zamanda eşsiz bir koreografi sergilemenizi de sağlıyor.

Düğüne 1 ay kala başlıyor

Fame Dans Stüdyosu'nda verilen düğün dansı kursu ortalama olarak evlenecek olan çiftlerin düğün tarihlerinden 1 ay önce başlıyor ve çiftin yeteneklerine, öğrenme seviyelerine göre haftada bir ya da iki ders olarak veriliyor. Yani düğününüzü eşsiz bir dans ile taçlandıracağınız düşünülürse bunun karşılığında harcayacağınız zaman oldukça kısa. Eğer düğün hazırlıklarına başladıysanız sakın Fame Dans Stüdyosu'na gelerek düğün dansı kursu için eğitmenler ile görüşmeyi ve hatta hemen kaydınızı yaptırarak kursa başlamayı unutmayın.

Ümitköy TANGO KURSU

Latin danslarının en tutkulusu, kimi zaman en hüzünlüsü kimi zamansa en sevinçlisidir tango. Çünkü tango insana dair tüm duyguları barındırır içinde. Latin dansları içinde en sevilen hatta en efsanevi dans olmasını da belki de bu kadar gerçek ve hayatın parçası olmasına borçludur bu güzel dans. Tango tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler ve dünyada tango ile hayatlarına Latin ateşini katan milyonlarca insanın bir kısmı da bizim ülkemizde bulunuyor. Siz de bu insanlara katılmak, tango tutkusunu ve ateşini paylaşmak istemez misiniz? Yanıtınız evetse bunun için yapmanız gereken tek şey Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu'na gelmek ve tango kursu ile tanışmak. Bu arada tango kursu sayesinde hayatınıza katacağınız en büyük artılardan biri de yeni bir sosyal çevre olacak ve bu sayede sıkıcı, monoton hayatınızdan da kurtulacaksınız.

Tango öğrenmek çok uzun sürmüyor

Tango yapanları, estetik ve kimi zamanda karışık gibi gelen hareketleri görünce bu dansı öğrenmenin çok uzun süreceği düşüncesine kapılmış olabilirsiniz ama bilmelisiniz ki bu düşünce gerçeği yansıtmıyor. Fame Dans Stüdyosu'nun deneyimli ve uzman eğitmenleri sayesinde katılacağınız tango kursu ile ortalama olarak 2-4 ay gibi kısa bir sürede bu güzel dansı öğrenme şansına sahipsiniz. Kurslarda öncelikle tüm Latin danslarından olduğu gibi temel adımlar öğretiliyor ve ardından gelişim sağlamanıza yardımcı olunuyor. Bu arada ilk kursunuzu bitirip tango yapmayı öğrendikten sonra daha ileri seviyelerdeki kurslara devam ederek usta bir tangocu olabileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Daha fazla zaman kaybetmeyin!

Tango ateşini damarlarınızda hissetmek, bu muhteşem dansı öğrenerek daha keyifli bir hayata merhaba demek için daha fazla beklemeyin ve Fame Dans Stüdyosu'na gelerek tango kursu kaydınızı yaptırın. Bu arada tango öğrenmek için yaş sınırı da yok! Yani kaç yaşında olursanız olun tango kursuna başlayabilir ve tango öğrenebilirsiniz. Tango öğrenebilmek için ihtiyacınız olan tek şey bunu gerçekten istemek. Eğer içinizde bu istek varsa Ümitköy Fame Dans Stüdyosu ve uzman tango eğitmenleri sizi bekliyor.

Ümitköy MODERN DANS KURSU

Dans etmeyi öğrenmek istiyor ama sıkıcı kurallara bağlı kalmadan, daha özgürce yapabileceğiniz bir dans hayal ediyorsanız modern dans kesinlikle tam aradığınız şey! Modern dans için farklı dans türlerinin harmanlanmasıyla oluşmuş demek pek de yanlış olmaz. Bu nedenle aynı anda farklı dansları yapmak, daha doğrusu farklı dans türlerinin karmasın denilebilecek modern dans ile bu dansları deneyimlemek için modern dans kursu ilk tercihiniz olmalı. Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu diğer birçok dansın yanı sıra modern dans kursu ile de dans severleri bekliyor.

Modern dans ile yaratıcılığınız tavan yapsın!

Modern dansı diğer danslardan farklı kılan sadece sıkım kurallara bağlı olmaması değil, modern dans aynı zamanda kişinin yaratıcılığını ön plana çıkartan bir dans türü. Dolayısıyla modern dans kursu ile dans etmeyi öğrenirken içinizdeki yaratıcılığı da keşfedecek ve keşfetmekle kalmayıp dans ile dışa vurabileceksiniz. Tüm bu açılardan bakıldığında Fame Dans Stüdyosu modern dans kursu ile hayatınıza katacaklarınızın ne denli fazla olduğunu görmeniz pek de zor olmasa gerek.

Modern dans için yaş sınırı yok

Modern dansa başlamak için tavsiye edilen en erken yaş yedi. Yedi yaşından büyük olan herkes, kaç yaşında olursa olsun modern dans yapabilir. Yani modern dans için yaş sınırı yok. Bu sayede kaç yaşında olursanız olun içinizde yanan dans ateşini modern dans kursu ile körükleyebilir ve dans etmeyi öğrenirken daha mutlu, ruhen ve bedenen daha sağlıklı bir birey haline gelebilirsiniz.

Gündelik programınız aksatmadan modern dans öğrenin

Fame Dans Stüdyosu modern dans kursu farklı gün ve saat seçeneklerine sahip bu sayede gündelik programınızı aksatmadan modern dans kursuna katılabilirsiniz. Hatta tek başınıza ya da çocuğunuz varsa onunla birlikte de modern dans kursuna gelebilirsiniz. Haydi, daha fazla içinizdeki dans ateşine karşı koymayın, hemen Fame Dans Stüdyosu'na gelerek modern dans kursu, saatleri ve günleri hakkında bilgi alın ve hatta bilgi almakla yetinmeyip kaydınızı yaptırarak modern dans öğrenmeye bugünden başlayın, hayallerinizi ertelemeyin, hayallerinizi gerçekleştirerek daha mutlu bir hayata adım atın.

Ümitköy ZUMBA KURSU

Son yıllarda adını gittikçe daha sık duymaya başladığımız zumba nedir hiç merak ettiniz mi? Eğer merak edip araştırmadıysanız kesinlikle hata ediyorsunuz çünkü zumba eğlence ile sağlığın bir arada olduğu muhteşem bir aktivite. Dans adımları kullanılarak yapılan zumba sadece bir dans değil, dansın fitness ile birleşimi olan dahiyane bir egzersiz yöntemi. Dâhiyane diyoruz çünkü zumba spor yapmaktan sıkılanların, başladığı her spor yapma girişimini kısa sürede bırakanların bile büyük bir keyifle ve uzun süre yapabildiği bir aktivite. Nerede zumba öğrenebilirim diye düşünmeye başladıysanız hemen söyleyelim; tabi ki Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu'nda zumba kursu ile öğrenebilirsiniz.

Kalori yakmanın daha eğlenceli bir yolu yok!

Fazla kilolar günümüzde hem erkeklerin hem de kadınların en büyük sorunlarından biri ve gittikçe daha fazla kişi bu dertten mustarip hale geliyor. Oysaki fazla kiloların en büyük sebebi hareketsizlik ve hareketsizliğin ilacıysa tabi ki zumba! Salsaya benzeyen zumba tabi ki salsadan çok daha hızlı ve en fazla kalori yaktıran egzersizlerden de biri. Ortalama olarak zumba ile bir saatte 535 kalori yakılıyor. Zumba ile ilgili ilginç detaylardan biri de zumba ile kilonuz ne kadar fazlaysa o kadar çok kalori yakabilmeniz. Yani eğlenceli bir şekilde kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Fame Dans Stüdyosu zumba kursuna gelmek ve hemen kursa başlayarak kilo vermeye başlamak. Zaten düzenli olarak zumba kursu ile zumba yapmaya devam ettikçe vücudunuzdaki değişiklikleri fark etmeye, daha fit bir görünüme kavuştuğunuzu görmeye başlayacaksınız.

Her yaşta yapılabiliyor!

Zumba kursu her yaştan katılımcılara açık zira zumba her yaşta yapılabiliyor. Yani ister genç olun ister ileri yaşlarda ve ister kilolu olun ister zayıf zumba kursu ile hemen bu muhteşem eğlenceye katılabilir ve daha sağlıklı ve mutlu bir birey olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Unutmayın, sağlık ve güzellik oturduğunuz yerde size gelmiyor, sizin zumba kursu ile onlara gitmeniz gerekiyor. Bu nedenle hemen Fame Dans Stüdyosu'na gelerek kaydınızı yaptırın ve sağlığa, güzelliğe doğru büyük bir adım atın.

Hizmetler

Bachata Dans Kursu Bale Kursu Bale Okulları Bateri Kursu Cha Cha Kursu Çocuklar için Dans Sporu Dans Gösteri Ekipleri Dans Gösteri Grupları (Özel Günler) Dans Kursları Dans Malzemeleri Satışı Dans Sporu Düğün Dansı Kursu Elektro Gitar Kursu Foxtrot Dans Kursu Funk Dans Kursu
Gitar Kursu Güzel Sanatlar Fakültelerine Hazırlık Kursu Güzel Sanatlar, Konservatuar Hazırlık Kursları Hip Hop Dans Kursu Jazz Dans Kursu Jimnastik Kursu Jive Dans Kursu Keman Kursu Klasik Bale Kursu Malzeme Satış Mambo-RockNRoll Kursu Merenque Kursu Modern Dans Kursu Müzik Kursu Oryantal Dans Kursu
Paso Doble Kursu Pilates Piyano Kursu Pop Dance Quickstep Kursu Rumba Dans Kursu Salsa Dans Kursu Samba Dans Kursu Sanat Faaliyetleri Spor Faaliyetleri Swing Dans Kursu Tango Kursu Waltz Dans Kursu Zumba

Özellikler

Bahçe, Cafe, Duş, Kablosuz İnternet, Park Yeri

Geçerli Kredi Kartları

Visa, Mastercard, American Express

Çalışma Saatleri

Pazartesi 10:00 - 21:00
Salı 10:00 - 21:00
Çarşamba 10:00 - 21:00
Perşembe 10:00 - 21:00
Cuma 10:00 - 21:00
Cumartesi 10:00 - 19:00
Pazar 10:00 - 19:00

Harita

Video

Genel Bilgi Yazısı

Fame Dans Stüdyosu - Ümitköy Dans Okulu

2010 yılı Ekim ayında, Fame Dans Stüdyosu adıyla eğitim vermeye başlayan kurumumuz, bugün 2 şubesi ile dans ve müzik alanında yüksek eğitim kalitesi ile keyifli bir biçimde öğrenciler yetiştirmeye devam etmektedir.

FAME Dans Okulları'nın genel koordinatörlüğünü, aynı zamanda Dans Sporu antrenörleri olan Simge MENTEŞ ve Özgün Çağlar ERSOY yapmaktadır.

Dans Sporu - Fame Dans Stüdyosu
Dans Sporu dersleri 6-15 yaş ve 12-18 yaş aralıklarındaki çocuklar ve gençler ile dansı hobiden öte yaşamak isteyen üst yaş grupları için verilmekte olup genel amaç sporcu adaylarının hareket kabiliyetlerini, ritim duygularını, vücut duruşlarını, esnekliklerini ve dans tekniklerini geliştirmektir.
Dans Sporu derslerine devam eden çocuklar, gençler ve yetişkinler, yeterli seviyeye ulaştıktan sonra Türkiye Dans Sporları Federasyonu'na (TDSF) bağlı lisanslı dans sporcuları olarak yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenmekte olan yarışmalara katılırlar. Sporcular bu yarışmalarda, yine TDSF tarafından belirlenmiş olan kurallara göre oluşturulan belli yaş gruplarında ve klasmanlarda dans ederler.

Dans Sporu eğitimleri grup dersi ya da özel ders olarak işlenmektedir. Bu eğitimlere ek olarak ders öncesinde ve sonrasında yapılan esneme çalışmaları ile de sporcuların gelişimine katkıda bulunulmaktadır.

Ümitköy Jazz-Funk - Fame Dans Stüdyosu
Jazz-Funk dersleri, çeşitli yaş gruplarına uygun olarak farklı günlerde ve seviyelerde yapılmaktadır. 6yaşından başlayarak büyük yaş gruplarına kadar uzanan geniş bir yaş aralığından, herkesin keyifle yapabileceği, video kliplerdeki danslara benzeyen danslardır.Temel amaç gösterilere hazırlanmaktır; buradaki dansçılar tek olarak ancak grup halinde senkronize bir biçimde dans ederler.

Ümitköy Hip-Hop - Fame Dans Stüdyosu
Hip-Hop dersleri, Cem ULUĞTÜRKKAN eşliğinde sürdürülmekte ve küçük yaştan yetişkinlere kadar geniş bir yaş grubuna hitap etmektedir. Bu branşta da gösteriler ve yarışmalar için haftanın çeşitli günlerinde farklı yaş gruplarına eğitimler sunulmaktadır.Hip-Hop kurslarına düzenli ve en az 3 sene devam etmiş dansçılar, FAME Hiphop Takımı "Urban Fame'ly"e seçilme hakkına sahip olabilirler.

Ümitköy Arjantin Tango - Fame Dans Stüdyosu
Haftada bir gün sürdürülen teknik derslerin yanısıra katılımcılar ve eğitmenlerce belirlenen diğer günlerde de pratik saatleri düzenlenmektedir.
Dersler deneyimli eğitmen Murat GÜRMEN tarafından sürdürülmektedir

Ümitköy Salsa - Fame Dans Stüdyosu
Salsa derslerimiz, haftada bir gün olarak sürdürülmekte, bu ders saatlerinin dışında, katılımcılar ve eğitmenler tarafından belirlenmiş olan günlerde, eğitmen eşliğinde pratik saatleri yapılmaktadır. Salsa dersleri çoğunlukla büyük yaş gruplarına hitap etmektedir.


Ümitköy Sosyal Danslar - Fame Dans Stüdyosu

Birçok ortamda kolaylıkla uygulanabilecek figürler içeren çeşitli dans türlerinin, hobi amaçlı olarak öğretildiği derslerdir. Sosyal danslarımız her ay başka bir dans öğrenilecek şekilde ilerlemektedir.

Bachata, Merengue, Swing, Rumba, Vals, Cha Cha, Rock'n'roll ve Tango, sosyal amaçlı öğrenilebilecek başlıca danslar arasındadır.

Ümitköy Flamenko - Fame Dans Stüdyosu

Flamenko, akademik olmayan Avrupa müzik formlarından biri, Endülüs Halk Müziği ve bu müzik eşliğinde yapılan dansın adıdır. Basit bir folk türü olmanın ötesinde kompleks ve yoğun kültürel geleneğe sahiptir. Flamenko derslerimiz genellikle özel ders şeklinde ilerlemekte, grup olarak başvurulması halinde ise grup dersi olarak da planlabilmekedir.


Ümitköy SALSA KURSU

Latin danslarının en popüleri salsa dünyanın dört bir yanında olduğu gibi ülkemizde de çok seviliyor. Her geçen gün daha çok sayıda insan sala dansına gönül veriyor ve salsa ile hayatına mutluluk, enerji, estetik ve tabi ki sağlık katıyor. Evet, salsa keyifli ve tutkulu bir dans değil sadece aynı zamanda insanı sağlıklı hale de getiriyor, üstelik yalnızca bedenen de değil. Salsa yapmak hem ruhen hem de bedenen daha sağlıklı hissetmeye yardımcı oluyor. Siz de Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu bünyesinde açılan salsa kursu ile bu keyifli dansı öğrenirken bir yandan da eskisinden çok daha mutlu ve sağlıklı bir insana dönüşebilirsiniz.

Monotonluktan sıkıldınız mı?

Hayatınızın monotonluğundan sıkıldınız mı? Gündelik hayat ve iş yaşamı kendinizi çok stresli hissetmenize mi neden oluyor? Fame Dans Stüdyosu salsa kursu ile tüm bunlar geride kalacak, çünkü salsa kursu sizi monotonluktan da stresten de kurtaracak. Çünkü salsa yapmak insanın hem ruhunda hem de bedeninde kelimenin tam manası ile doping etkisi yapıyor, kendini eskisi kadar stresli hissetmemesini, vücudunun daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Yani eğer siz monotonluktan çekip kurtaracak bir aktivite arıyorsanız aradığınız şey Fame Dans Stüdyosu'nda salsa kursu olarak sizi bekliyor.

Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur...

Salsa dansının sayısız faydası var, işte salsanın birkaç faydası;

Kasları ve eklemleri güçlendirir,

Hafızayı güçlendirir,

Kilo vermeye yardımcı olur,

Fit bir görünüme kavuşturur,

Vücudun daha biçimli hatlara sahip olmasını sağlar,

Koordinasyonu arttırır,

Uykusuzluk ve uyku düzeni bozukluklarını ortadan kaldırır,

Dik durma alışkanlığı kazandırır…

Gördüğünüz gibi salsa kursu ile sadece dünyanın en popüler Latin dansını öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda ruhunuzu ve bedeninizi daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

Her yaşın dansı!

Salsa kursu her yaştan insana açık çünkü salsa her yaşın dansı. Öyle ki 4-5 yaşında çocuklar da 70 yaşındakiler de salsa dansını aynı rahatlıkla öğrenebiliyor ve yapabiliyor. Kısacası yaşınız kaç olursa olsun hemen Fame Dans Stüdyosu'na gelerek salsa kursu kaydınızı yaptırabilir ve bu faydalı ve bir o kadar da eğlenceli dans ile hayatınıza mutluluk katabilirsiniz.

Ümitköy DÜĞÜN DANSI KURSU

Zaman hızla değişirken evlenecek olan çiftlerin istekleri hayalleri de bu değişimden payına düşeni alıyor ve onlar da değişiyor. Değişen istekler ve hayaller ile birlikte sıkıcı, sıradan düğün törenlerinin yerini eğlenceli, özel ve yıllarca unutulamayacak kadar güzel düğünler alıyor ve bu düğünlerin hatıralarda en çok yer eden anıysa tabi ki gelin ile damadın yaptığı ilk dans yani düğün dansı oluyor. Peki, modern gelin ve damatlar bunu nasıl başarıyor? Tabi ki düğün dansı kursu ile! Hayatlarının en önemli gününün en önemli anına gereken önemi veren çiftler düğünlerine kısa zaman kala Fame Dans Stüdyosu'na gelerek düğün dansı kursu alıyorlar ve bu sayede hem kendileri hem de düğüne katılan davetliler için yıllarca değil asla unutulamayacak güzellikte bir düğün dansı sergiliyorlar.

Farklı dans stilleri seçenekleri sunuluyor

Elbette evlenecek olan her çiftin aynı stilde bir düğün dansı yapması beklenemez. Bu nedenle Fame Dans Stüdyosu'nda farklı stillerde düğün dansı kursu seçenekleri sunuluyor. Yani hayallerinizdeki dans stili neyse Ümitköy Fame Dans Stüdyosu'nun deneyimli dans eğitmenleri ile o stili öğrenmeniz sağlanıyor. Bu arada düğün dansı kursu için hazırlanan koreografilerin de size, yani sadece size ve müstakbel eşinize özel olacağını bilmelisiniz. Yani düğün dansı kursu sadece düğününüzde mükemmel ve estetik bir dans değil aynı zamanda eşsiz bir koreografi sergilemenizi de sağlıyor.

Düğüne 1 ay kala başlıyor

Fame Dans Stüdyosu'nda verilen düğün dansı kursu ortalama olarak evlenecek olan çiftlerin düğün tarihlerinden 1 ay önce başlıyor ve çiftin yeteneklerine, öğrenme seviyelerine göre haftada bir ya da iki ders olarak veriliyor. Yani düğününüzü eşsiz bir dans ile taçlandıracağınız düşünülürse bunun karşılığında harcayacağınız zaman oldukça kısa. Eğer düğün hazırlıklarına başladıysanız sakın Fame Dans Stüdyosu'na gelerek düğün dansı kursu için eğitmenler ile görüşmeyi ve hatta hemen kaydınızı yaptırarak kursa başlamayı unutmayın.

Ümitköy TANGO KURSU

Latin danslarının en tutkulusu, kimi zaman en hüzünlüsü kimi zamansa en sevinçlisidir tango. Çünkü tango insana dair tüm duyguları barındırır içinde. Latin dansları içinde en sevilen hatta en efsanevi dans olmasını da belki de bu kadar gerçek ve hayatın parçası olmasına borçludur bu güzel dans. Tango tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok popüler ve dünyada tango ile hayatlarına Latin ateşini katan milyonlarca insanın bir kısmı da bizim ülkemizde bulunuyor. Siz de bu insanlara katılmak, tango tutkusunu ve ateşini paylaşmak istemez misiniz? Yanıtınız evetse bunun için yapmanız gereken tek şey Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu'na gelmek ve tango kursu ile tanışmak. Bu arada tango kursu sayesinde hayatınıza katacağınız en büyük artılardan biri de yeni bir sosyal çevre olacak ve bu sayede sıkıcı, monoton hayatınızdan da kurtulacaksınız.

Tango öğrenmek çok uzun sürmüyor

Tango yapanları, estetik ve kimi zamanda karışık gibi gelen hareketleri görünce bu dansı öğrenmenin çok uzun süreceği düşüncesine kapılmış olabilirsiniz ama bilmelisiniz ki bu düşünce gerçeği yansıtmıyor. Fame Dans Stüdyosu'nun deneyimli ve uzman eğitmenleri sayesinde katılacağınız tango kursu ile ortalama olarak 2-4 ay gibi kısa bir sürede bu güzel dansı öğrenme şansına sahipsiniz. Kurslarda öncelikle tüm Latin danslarından olduğu gibi temel adımlar öğretiliyor ve ardından gelişim sağlamanıza yardımcı olunuyor. Bu arada ilk kursunuzu bitirip tango yapmayı öğrendikten sonra daha ileri seviyelerdeki kurslara devam ederek usta bir tangocu olabileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Daha fazla zaman kaybetmeyin!

Tango ateşini damarlarınızda hissetmek, bu muhteşem dansı öğrenerek daha keyifli bir hayata merhaba demek için daha fazla beklemeyin ve Fame Dans Stüdyosu'na gelerek tango kursu kaydınızı yaptırın. Bu arada tango öğrenmek için yaş sınırı da yok! Yani kaç yaşında olursanız olun tango kursuna başlayabilir ve tango öğrenebilirsiniz. Tango öğrenebilmek için ihtiyacınız olan tek şey bunu gerçekten istemek. Eğer içinizde bu istek varsa Ümitköy Fame Dans Stüdyosu ve uzman tango eğitmenleri sizi bekliyor.

Ümitköy MODERN DANS KURSU

Dans etmeyi öğrenmek istiyor ama sıkıcı kurallara bağlı kalmadan, daha özgürce yapabileceğiniz bir dans hayal ediyorsanız modern dans kesinlikle tam aradığınız şey! Modern dans için farklı dans türlerinin harmanlanmasıyla oluşmuş demek pek de yanlış olmaz. Bu nedenle aynı anda farklı dansları yapmak, daha doğrusu farklı dans türlerinin karmasın denilebilecek modern dans ile bu dansları deneyimlemek için modern dans kursu ilk tercihiniz olmalı. Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu diğer birçok dansın yanı sıra modern dans kursu ile de dans severleri bekliyor.

Modern dans ile yaratıcılığınız tavan yapsın!

Modern dansı diğer danslardan farklı kılan sadece sıkım kurallara bağlı olmaması değil, modern dans aynı zamanda kişinin yaratıcılığını ön plana çıkartan bir dans türü. Dolayısıyla modern dans kursu ile dans etmeyi öğrenirken içinizdeki yaratıcılığı da keşfedecek ve keşfetmekle kalmayıp dans ile dışa vurabileceksiniz. Tüm bu açılardan bakıldığında Fame Dans Stüdyosu modern dans kursu ile hayatınıza katacaklarınızın ne denli fazla olduğunu görmeniz pek de zor olmasa gerek.

Modern dans için yaş sınırı yok

Modern dansa başlamak için tavsiye edilen en erken yaş yedi. Yedi yaşından büyük olan herkes, kaç yaşında olursa olsun modern dans yapabilir. Yani modern dans için yaş sınırı yok. Bu sayede kaç yaşında olursanız olun içinizde yanan dans ateşini modern dans kursu ile körükleyebilir ve dans etmeyi öğrenirken daha mutlu, ruhen ve bedenen daha sağlıklı bir birey haline gelebilirsiniz.

Gündelik programınız aksatmadan modern dans öğrenin

Fame Dans Stüdyosu modern dans kursu farklı gün ve saat seçeneklerine sahip bu sayede gündelik programınızı aksatmadan modern dans kursuna katılabilirsiniz. Hatta tek başınıza ya da çocuğunuz varsa onunla birlikte de modern dans kursuna gelebilirsiniz. Haydi, daha fazla içinizdeki dans ateşine karşı koymayın, hemen Fame Dans Stüdyosu'na gelerek modern dans kursu, saatleri ve günleri hakkında bilgi alın ve hatta bilgi almakla yetinmeyip kaydınızı yaptırarak modern dans öğrenmeye bugünden başlayın, hayallerinizi ertelemeyin, hayallerinizi gerçekleştirerek daha mutlu bir hayata adım atın.

Ümitköy ZUMBA KURSU

Son yıllarda adını gittikçe daha sık duymaya başladığımız zumba nedir hiç merak ettiniz mi? Eğer merak edip araştırmadıysanız kesinlikle hata ediyorsunuz çünkü zumba eğlence ile sağlığın bir arada olduğu muhteşem bir aktivite. Dans adımları kullanılarak yapılan zumba sadece bir dans değil, dansın fitness ile birleşimi olan dahiyane bir egzersiz yöntemi. Dâhiyane diyoruz çünkü zumba spor yapmaktan sıkılanların, başladığı her spor yapma girişimini kısa sürede bırakanların bile büyük bir keyifle ve uzun süre yapabildiği bir aktivite. Nerede zumba öğrenebilirim diye düşünmeye başladıysanız hemen söyleyelim; tabi ki Ümitköy 'de bulunan Fame Dans Stüdyosu'nda zumba kursu ile öğrenebilirsiniz.

Kalori yakmanın daha eğlenceli bir yolu yok!

Fazla kilolar günümüzde hem erkeklerin hem de kadınların en büyük sorunlarından biri ve gittikçe daha fazla kişi bu dertten mustarip hale geliyor. Oysaki fazla kiloların en büyük sebebi hareketsizlik ve hareketsizliğin ilacıysa tabi ki zumba! Salsaya benzeyen zumba tabi ki salsadan çok daha hızlı ve en fazla kalori yaktıran egzersizlerden de biri. Ortalama olarak zumba ile bir saatte 535 kalori yakılıyor. Zumba ile ilgili ilginç detaylardan biri de zumba ile kilonuz ne kadar fazlaysa o kadar çok kalori yakabilmeniz. Yani eğlenceli bir şekilde kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Fame Dans Stüdyosu zumba kursuna gelmek ve hemen kursa başlayarak kilo vermeye başlamak. Zaten düzenli olarak zumba kursu ile zumba yapmaya devam ettikçe vücudunuzdaki değişiklikleri fark etmeye, daha fit bir görünüme kavuştuğunuzu görmeye başlayacaksınız.

Her yaşta yapılabiliyor!

Zumba kursu her yaştan katılımcılara açık zira zumba her yaşta yapılabiliyor. Yani ister genç olun ister ileri yaşlarda ve ister kilolu olun ister zayıf zumba kursu ile hemen bu muhteşem eğlenceye katılabilir ve daha sağlıklı ve mutlu bir birey olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Unutmayın, sağlık ve güzellik oturduğunuz yerde size gelmiyor, sizin zumba kursu ile onlara gitmeniz gerekiyor. Bu nedenle hemen Fame Dans Stüdyosu'na gelerek kaydınızı yaptırın ve sağlığa, güzelliğe doğru büyük bir adım atın.Ankara Ümitköy - Fame Dans Okulu - Bale Okulları, Dans Gösteri Ekipleri, Dans Kursları, Malzeme Satış, Sanat Faaliyetleri, Spor Faaliyetleri