Ankara Foxtrot Dans Kursu

Foxtrot Dans Kursu Ankara Dans Okulları

Avrupa'nın Gözdesi Foxtrot

Dünya çapında bilenen favori dans türlerinden birisi de Foxtrot dansıdır. Ragtime ve Onestep danslarının karışımından oluşmuş olan Foxtrot dansı son zamanların en merak edilen danslarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Salon dansı kapsamına giren Foxtrotun en önemli ve avantajlı yanlarından birisi de kalabalık gruplar halinde yapılıyor olmasıdır. Başlangıçta karmaşık bir yapıya sahip olan dans, kısa sürede daha basit kalıplara indirgenerek son derece eğlenceli bir ortama sürüklenmektedir. Bun...
devamı...

Dans Okulu Ara

Arama Sonuçları

Premium Foxtrot Dans Kursu

VIP+ Foxtrot Dans Kursu

Karçiçeği Bale ve Dans Okulu Kızılay
Armoni Dans ve Müzik Akademi Dikmen
Emir Kaya Dans Okulu Çayyolu
toplam 4 sonuç bulundu.
1 - 4 arası gösteriliyor.
Foxtrot Dans Kursu Ankara Dans Okulları

Avrupa'nın Gözdesi Foxtrot

Dünya çapında bilenen favori dans türlerinden birisi de Foxtrot dansıdır. Ragtime ve Onestep danslarının karışımından oluşmuş olan Foxtrot dansı son zamanların en merak edilen danslarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Salon dansı kapsamına giren Foxtrotun en önemli ve avantajlı yanlarından birisi de kalabalık gruplar halinde yapılıyor olmasıdır. Başlangıçta karmaşık bir yapıya sahip olan dans, kısa sürede daha basit kalıplara indirgenerek son derece eğlenceli bir ortama sürüklenmektedir. Buna göre oyun severler bu dans türünü oynarken adeta dansın içeriğine kapılacak ve kendinden geçecektir. Foxtrot dans türünde daha çok caz ve Blues müzik tarzlarına yönelik bir koreografiler düzenlemekte ve bu tür müzik tarzlarını içermektedir.

Avrupa'da bir dönemin en çok tercih edilen dans türleri arasına yerleşen Foxtrot, Ankara dans kursu tarafından kişilere özel en iyi şekilde özel dersler verilerek kısa zaman içerisinde kişilerin öğrenilmesine aracı olunmaktadır. Foxtrot öğrenimleri kişinin teknik yapısına bağlı olarak en fazla 1-2 ay içerisinde rahatlıkla öğrenilebilmektedir. Dans türüne merak saran ve yeni öğrenecek olan tüm kişiler ilk aşama da hareketlerin öğrenmesi bilgileri verilmekte ve daha sonra da salon dansı olarak tabir edilen Foxtrotun en ince detayları aktarılmaktadır.

İki ayrı türde gelişme gösteren dansın profesyonel düzeyde öğrenilmesi kişisel yatkınlıklara bağlı olmakla beraber kişinin bu dans türüne ne kadar ilgi duyduğu ile de ilişkilidir. Buna göre Foxtrot Ankara okulları ile tüm kişiler hiçbir zorluk çekmeden bu dansı sorunsuz bir şekilde yapabileceklerdir. Vücudun tüm fonksiyonlarının en iyi şekilde çalışmasında ve sağlıklı bir yaşam sürülmesinde etkin rol oynayan Avrupa'nın en gözde dansı olan Fortfort, başarılı ekipler aracılığı ile en iyi şekilde öğretilmektedir.
İlk aşama Ankara Foxtrot stüdyoları ile hareketler öğrenildiği vakit dansa daha çok alışmaya ve ayak uydurmaya başlayacağınız da bir gerçektir. Son derece önemli ve bir o kadar da zevkli olan bu dans ile hayatın sıradanlığından kurtulabilir ve kendinizi son derece mutlu hissedebilirsiniz. En çok ilgi duyulan bu dans ile artık kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.