Ankara Jive Dans Kursu

Jive Dans Kursu Ankara Dans Okulları

Jive Dans Zamanı

Latin Amerika dansı olarak nitelendirilen jive son zamanların en çok ilgi duyulan dans türleri arasında yer almaktadır. Jive dansı son derece hareketli, enerjik ve seyri hoş danslardan birisidir. Dans çok ritmik hareketleri içermektedir. Dar alanlarda ve kalabalık pistlerde daha çok bu dans türü yapılmakta ve kişi son derece ritmik hareketleri yaparak eğlenmektedir. Dansın en önemli özelliği ise içeriğinde solo figürleri içermesidir. Ankara Jive dans kursları ile dansın ritmik ve hızlı pozisyonları en ince a...
devamı...

Dans Okulu Ara

Arama Sonuçları

Premium Jive Dans Kursu

VIP+ Jive Dans Kursu

Karçiçeği Bale ve Dans Okulu Kızılay
Armoni Dans ve Müzik Akademi Dikmen
Angora Dans Stüdyosu Tunalı
Evrensel Sahne Sanat Kızılay
Emir Kaya Dans Okulu Çayyolu

Gold Jive Dans Kursu

Mürüvvet Line Dance Ümitköy
toplam 8 sonuç bulundu.
1 - 8 arası gösteriliyor.
Jive Dans Kursu Ankara Dans Okulları

Jive Dans Zamanı

Latin Amerika dansı olarak nitelendirilen jive son zamanların en çok ilgi duyulan dans türleri arasında yer almaktadır. Jive dansı son derece hareketli, enerjik ve seyri hoş danslardan birisidir. Dans çok ritmik hareketleri içermektedir. Dar alanlarda ve kalabalık pistlerde daha çok bu dans türü yapılmakta ve kişi son derece ritmik hareketleri yaparak eğlenmektedir. Dansın en önemli özelliği ise içeriğinde solo figürleri içermesidir. Ankara Jive dans kursları ile dansın ritmik ve hızlı pozisyonları en ince ayrıntısına kadar öğretilmekte ve son derece keyifli zamanlar yaşanmasına yardımcı olunmaktadır.

Ritmik küçük tekmeler, keskin kol ve bacak hareketleri dans türünün olmazsa olmaz pozisyonları içerisinde yer almaktadır. Buna göre hem kol, hem bacak ve tüm gövde hareket halinde olabilecek vücutsal gelişimlerinizi hızlandırma imkânına sahip olacaksınız. Açılma, kapanma hareketleri, ritmik solu figürleri ve hızlı dans pozisyonları ile oyuncuların dans ederken aşırı şekilde haz almalarına yardımcı olan dans içeriğine sahiptir. Buna göre Ankara dans kursları ile kısa zaman içerisinde de hızlı ritmik hareketleri içeren jive dansını kolay yoldan öğrenmiş olacaksınız.

Farklı dans türleri oldukça fazla sevildiği ve ilgi duyulduğu için jive dansı da bireylerin yapması gereken ilginç figür ve hareketleri ile sağlıklı ve fizyolojik açıdan kuvvetli bir birey haline dönüşmenize yardımcı olur. Ankara jive dans kursu ile kısa zaman içerisinde bu eğlenceli dansı başarılı bir şekilde öğrenebilir ve farklı bir dans yapma imkânına sahip olmuş olursunuz.

Dans stüdyosu Ankara ile Amerikalıların en çok sevdiği ve oynamaktan büyük bir keyif aldığı jive dansını öğrenmiş olacaksınız. Hızlı şaşi adım ve ileri geri ritmik ve hızlı adımlar eşliğinde jive dansını yapmaya başlayabilirsiniz. Live dansı içerisinde yaygın olarak göze batan figürler arasında moon walker yer almaktadır. Bu hareketin özelliği yükselip alçalma hareketleridir. Eğlenmeyi seven dans tutkunları için en iyi alternatif yollardan birisi de jive dans olduğunu söylemek mümkün. Jive dansı oldukça hareketli, zarif ve seyri keyifli bir dans türü olmaktadır.