KEÇİÖREN DANS KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

KEÇİÖREN DANS KURSU FİYATLARI

KEÇİÖREN DANS KURSU FİYATLARI

Ankara Dans Kursu

Dans etmedeki amaç sağlıklı yaşam ve eğlenmektir. Dans etme başka hangi amaç ile yapılır? Sorusuna oyuncuların heyecanlarını atmak, sahnedeki duruşlarını düzeltmek amacı ile dans ettikleri cevap olarak verilebilir. Keçiören'deki dans kursunda oyuncu ve oyuncu olmak isteyenler için özel çalışma programı hazırlanmaktadır. Keçiören'deki dans kursu fiyatları konusunda detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Aşağıdaki ve sitemizdeki tüm Keçiören Dans Kursları size İNDİRİM vermektedir.
Lütfen AnkaraDansOkullari.com'a Özel İndirimleri ve Fiyatları Sitemizdeki Kurslara Sorunuz !DANS KURSLARI İÇİN 2020 YILI KEÇİÖREN FİYATLARIÇİFTLER İÇİN DANS KURSU KEÇİÖREN FİYATLARI
ÇİFTLER İÇİN DANS KURSU KEÇİÖREN FİYATLARI


DÜĞÜN DANSI KEÇİÖREN FİYATLARI
DÜĞÜN DANSI KEÇİÖREN FİYATLARI


ARJANTİN TANGO KURSU KEÇİÖREN FİYATLARI
ARJANTİN TANGO KURSU KEÇİÖREN FİYATLARI


Salsa, Tango, Latin Dansları, Vals, Zeybek, Sirtaki, Rumba, Cha Cha, Bachata, Mereque Kursu Fiyatları
Salsa, Tango, Latin Dansları, Vals, Zeybek, Sirtaki, Rumba, Cha Cha, Bachata, Mereque Kursu Fiyatları


ANKARA OYUN HAVALARI KURSU KEÇİÖREN FİYATLARI
ANKARA OYUN HAVALARI KURSU KEÇİÖREN FİYATLARI


Modern dans, Flamenko, Horon, Oryantal, Break dans, Hip Hop Kursu Fiyatları
Modern dans, Flamenko, Horon, Oryantal, Break dans, Hip Hop Kursu Fiyatları
Demiurk Sanat Akademi

Yenimahalle

BİZ KİMİZ?
T.C. MEB. DEMİURK SANAT AKADEMİ 2012 yılında ANKARA Yenimahallede kuruldu.1500 m2 yüz ölçüsüne sahip Sanat Okulumuzda dans stüdyoları, özel müzik dersliği, bateri dersliği, özel piyano derslikleri, grup müzik derslikleri, resim ve ebru sanatı atölyeleriye güzel sanatlar fakültesi ve konservetuar mezunu eğitmenler eşliğinde güzel sanatlar eğitimi verilmektedir. Dersler yıllık program çerçevesinde olup , sömestır temsil (gösteri ) ve yılsonu temsil (Gösteri), resim sergileri, resim yarışmaları, güzel sanatlar liselerine ve fakültelerine hazırlık, konservatuarlara ögrenci yetiştirme gibi ciddi hedefleri olan kurumudur. otoparkı, kafeteryası sınırsız internet hizmeti, okuma köşesi.

NEDEN BİZ?

Konservatuar ve güzel sanatlara hazırlama,
Resim sergisi açma ve resim yarışmalarına katılabilme,
Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Kurs imkanı
Müzik Branşlarında London College Of Music Yetkili Eğitim ve Sınav merkezi
Eğitimlerimizin Tamamı Sertifikalı olması
VE GELECEK SAYISIZ ETKİNLİKLERİMİZDE YER ALMAK İÇİN ...

Programınızı aksatmayacak kurs saat ve günleri bulunuyor

TV PROGRAMLARIMIZ
* 2014 Kanal B ''BU TOPRAĞIN ADIMLARI'' adlı proğram
* 2014 KANAL TV 8 ''YETENEK SİZSİNİZ''
* 2014 TRT AVAZ ''REFLEKS''adlı proğram
* 2017 KANAL B YURDUN SESİ PROGRAMI
* TRT Avaz

YENİMAHALLE HALK OYUNLARI KURSU

Halk oyunları diğer bir deyişle folklor her ülkenin olduğu gibi bizim ülkemizin de en önemli kültürel değerlerinden biri. Türkiye coğrafyasının barındırdığı engin kültürel zenginlikler halk oyunlarında kendini gösteriyor ve ülkemizin her bölgesine hatta her iline özgü harika halk oyunları olarak karşımıza çıkıyor. Halk oyunları aynı zamanda geleneksel değerleri nesilden nesle aktaran son derece önemli bir araç bu arada. Bu nedenle aslında herkesin hayatının hiç değilse bir döneminde halk oyunları ile ilgilenmesi kültürel değerlerimizin gelecek nesillere aktarılabilmesi açısından önem taşıyor. Yenimahalle'de bulunan Demiurk Sanat Akademi halk oyunları kursu ile farklı yörelerin halk oyunlarını hem kendiniz öğrenebilir hem de çocuğunuzun öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklar için en faydalı aktivitelerden biri

Halk oyunları çocuklar için en faydalı aktivitelerden biri. Zira Demiurk Sanat Akademi'nda verilen halk oyunları kursu ile çocuklar hem ülkemizin geleneklerini tanırken hem de halk oyunları yaparak daha sağlıklı ve aktif bir hayat yaşayacak. Çünkü halk oyunları geleneksel birer dans olmanın yanı sıra çocukların egzersiz yapmasını da sağlayan bedensel aktiviteler. Bu nedenle çocukların boş zamanlarını değerlendirmek için halk oyunları kursu en iyi seçeneklerden biri. Ayrıca halk oyunları kursu özellikle sosyalleşme sorunu yaşayan çocukların yaşıtları ile birlikte bu keyifli aktiviteye katılarak sosyalleşme problemini yenmesi açısından da son derece faydalı.

Yetişkinler için de çok keyifli

Elbette Demiurk Sanat Akademi'nda yalnızca çocuklar için halk oyunları kursu verilmiyor. Yetişkinler için de kurslar var. Üstelik halk oyunları kursu yetişkinler için de birçok yarar sunuyor. Özellikle hareketsizlikten yakınan yetişkinler halk oyunları kursu ile bu keyifli folklorik dansları öğrenirken bir yandan da yeteri miktarda hareket ederek günlük egzersiz ihtiyaçlarını karşılama şansına sahipler. Kısacası Demiurk Sanat Akademi halk oyunları kursu hem çocuklar hem de yetişkinler için boş zamanlarını doldurabilecekleri harika bir seçenek. Kurs gün ve saatlerinin farklı seçenekler sunması sayesinde çocuğunuzu ya da kendiniz bu kurslara yazdırarak gündelik hayatınızın programını bozmadan halk oyunları öğrenebilir, bu sayede daha sağlıklı ve keyifli bir hayata merhaba diyebilirsiniz.


YENİMAHALLE DÜĞÜN DANSI KURSU

Son yıllarda düğünlerde, düğün anlayışında ciddi bir dönüşüm yaşanıyor. Bunun sebebi artık evlenecek olan genç çiftlerin eskimiş, klasik, geleneksel düğünler yerine daha kişisel, eğlenceli ve iddialı düşün törenleri yapmaya yönelmesi. Evlenecek olan çiftlerin hayallerindeki gibi görkemli, eğlenceli ve eşsiz bir düğün töreni yaşaması için en önemli unsurlardan biri tabi ki düğün dansı. Çiftler artık ilk danslarının sadece kendilerine özel olması ve davetlileri büyüleyecek bir dans sergileyebilmek için düğün dansı kursu ile ilk danslarına hazırlanıyorlar. Eğer siz de evlenmeye hazırlanıyor ve ilk dansınızın efsanevi olmasını, davetlilerin yıllarca bu dansı anımsamasını istiyorsanız Yenimahalle'de bulunan Demiurk Sanat Akademi'nda verilen düğün dansı kursu ile bunu kolayca başarabilirsiniz.

Sadece size özel!

Düğün her çiftin hayatındaki en özel anlardan biri. Peki, neden bu en özel gününüzde herkesin yaptığı dansları yapasınız ki? Demiurk Sanat Akademi düğün dansı kursu ile sadece size özel hazırlanacak düğün dansı koreografisi ile bu en özel anınızı anlamına ve önemine yakışır bir dans ile taçlandırın. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanacak yeteneğinize ve istediğiniz dans stiline uygun koreografi ile inanın hem siz hem de davetliler ilk dansınızı asla unutamayacak!

Hayalinizdeki dansı seçin!

Elbette her evlenecek olan çift aynı geleneklere ve hayallere sahip değil. Bu nedenle Demiurk Sanat Akademi'nda farklı dans stillerinde düğün dansı kursu veriliyor. Yani düğününüzde sergilemek istediğiniz dans stili neyse onun için özel olarak ders alabiliyorsunuz. Düğünden ortalama olarak 4 hafta önce başlayan düğün dansı kursu ile öğrenebileceğiniz dans stilleri arasında Rumba, Cha Cha, Zeybek, Roman, Rock'n Roll, Salsa, Flamenko ve tabi ki düğün dansı denilince akla ilk gelen vals yer alıyor. Elbette bunların dışında da dans stillerini tercih ediyor olabilirsiniz. Demiurk Sanat Akademi'nun uzman eğitimcileri ile hayallerinizdeki düğün dansı için en uygun stile birlikte karar verebileceğinizi de eklemeden geçmeyelim. Kısacası muhteşem bir düğün için unutulmaz bir düğün dansı sergilemenin yolu düğün dansı kursu ile size özel koreografiyi öğrenmekten geçiyor. Hemen Demiurk Sanat Akademi'na gelerek kursa kaydınızı yaptırın ve unutulmaz düğün dansınız için hazırlanmaya başlayın.

YENİMAHALLE ZEYBEK KURSU

Geleneksel Türk dansları ve halk oyunları denilince akla ilk gelen şeylerden biri zeybek oluyor. Ülkemizin Batı Anadolu bölgesine ait olan zeybek oyunu ile ilgili sadece erkekler tarafından yapıldığına ilişkin yaygın bir inanış var. Oysaki zeybek hem kadınlar hem de erkekler tarafından oynanabilen bir halk oyunu ve kadın zeybek, erkek zeybek olarak ikiye ayrılıyor. Türk halk dansları içinde en zorlarından biri olan zeybek bu nedenle kesinlikle deneyimli eğitmenler gözetiminde ve düzenli çalışma ile öğrenilmesi gereken bir dans. Demiurk Sanat Akademi deneyimli eğitmenlerden oluşan kadrosu ile verdiği zeybek kursu sayesinde isteyen herkesin bu güzel halk oyununu öğrenmesini sağlıyor.

Grup halinde yapılan zeybek kursları çok keyifli

Halk oyunu öğrenmenin yanı sıra boş zamanlarınıza keyif de katacak bir aktivite yapmak istiyorsanız özellikle grup halinde yapılan zeybek kursu tam size göre. Demiurk Sanat Akademi'nda haftanın farklı günlerinde düzenlenen ve grup olarak yapılan zeybek kursu ile ülkemizin bu en güzel ve popüler halk oyununu öğrenirken aynı zamanda keyifli zaman geçirmenin de tadını çıkartabilirsiniz.

Ortalama olarak 5 haftada öğrenebilmek mümkün

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi zeybek diğer birçok Türk halk oyununa göre daha zor. Ancak zeybek kursu veren deneyimli eğitmenler sayesinde ortalama olarak 5 hafta gibi kısa bir sürede bu güzel oyunu gayet iyi yapabilir hale gelebilirsiniz. Ayrıca eğer daha profesyonel seviyeye gelmeyi düşünüyorsanız temel eğitim verilen kursun ardından daha ileri seviyede zeybek kursu ile bu isteğinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Yani ilk katılacağınız zeybek kursu ile temel eğitimi alıp daha sonra ileri seviyelerdeki kurslar ile bu oyunda profesyonel hale gelebilirsiniz.

Kısacası Ankara Yenimahalle'de bulunan Demiurk Sanat Akademi ile hem erkekler hem de kadınlar Anadolu'nun en güzel ve popüler halk oyunlarından biri olan zeybeği öğrenme şansına sahip. Ayrıca çocuklar için de zeybek kursu bulunduğunu belirtmeden geçmeyelim. Haydi, hemen ister kendiniz için ister çocuğunuz için zeybek kursuna kayıt yaptırın ve bu geleneksel dans ile hayatınıza keyif katın.

YENİMAHALLE ORYANTAL DANS KURSU

Ortadoğu kültürünün en popüler ve tüm dünyada tanınan parçalarından biri şüphesiz ki oryantal dans. Bu kıvrak ve neşeli dans sanıldığı gibi yalnızca Türkiye'ye ait değil, tüm Ortadoğu'da yapılıyor ve aynı ülkemizde olduğu gibi çok da seviliyor. Ayrıca son yıllarda sadece ülkemizde ve Ortadoğu'da değil dünyanın dört bir yanında oryantal dansa karşı olan ilgide ciddi bir artış yaşanıyor. Bunun en büyük sebebi oryantal dansın kendine has mistik havasının ve kıvrak figürlerinin yanı sıra eğlenerek sağlıklı olmaya yardım etmesi. Çünkü oryantal yaparken hem dans ediliyor hem de egzersiz yapılıyor, zira oryantal son derece hareketli bir dans. Siz de kültürümüzün en keyifli parçalarından biri olan oryantali öğrenmek ve daha sağlıklı bir hayata başlamak için Yenimahalle'de bulunan Demiurk Sanat Akademi'nda verilen oryantal dans kursu hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kıvraklığın ritimle buluşması!

Oryantal dansı kısaca kıvraklığın ritimle buluşması olarak tanımlayabilmek mümkün. Gerçekten de oryantal dünyanın en kıvrak danslarından biri ayrıca Doğu'ya özgü oluşu da bu dansa bambaşka bir büyü katıyor. Elbette oryantalin büyülü havası bu dansı yapanlara da yansıyor ve oryantal yapan herksin büyülü bir havası oluyor. Demiurk Sanat Akademi oryantal dans kursu işte size bu büyüyü sunuyor. Oryantal dans kursu ile hayatınıza bambaşka bir tat ve mistisizm katmayı vaat ediyor. Bu arada oryantal keyifli bir dans olduğu kadar da yararlı.

Oryantalin yararları sağlığınıza doping yapacak

Oryantal dansın faydaları kelimenin tam manasıyla sağlığınızda doping etkisi yaratacak. İşte oryantal dans kursu ile hayatınıza katacağınız faydalardan sadece bir kaçı;

Oryantal daha zinde hissetmenizi sağlar,

Daha çekici görünürsünüz,

Hareketlerinize zarafet katar,

Zayıflamaya yardımcı olur,

Vücudu biçimlendirir,

Kalp sağlığını korur.

Bunlar oryantalin sayısız faydasından sadece bir kaçı. Yani oryantal dans kursu ile hem eğlenecek hem de daha sağlıklı ve güzel bir vücuda kavuşacaksınız.

Herkese uygun kurs saatleri

Demiurk Sanat Akademi oryantal dans kursu haftanın farklı günlerinde ve farklı saatlerde veriliyor. Böylece gündelik hayatınızı, programınızı aksatmadan uygun saatteki kursa katılarak oryantal öğrenebilirsiniz. Ayrıca farklı seviyeler için ayrı sınıflarda ders veriliyor. Yani isterseniz ilk seviye ile temel olarak oryantal öğrenip ardından daha ileri seviyelerdeki sınıflara devam ederek bu dansı tam anlamıyla öğrenerek profesyonel bir oryantal dansçısı da olabilirsiniz.

Ankara - Yenimahalle Bale, Dans, Sanat Kursu

https://www.demiurksanatakademi.com

Demiurk Sanat Akademi, Yenimahalle semtinde sanatın her dalına yönelik geniş bir yelpazede hizmet sunan bir dans okuludur. Demiurk Sanat Akademi, dans tutkunları için profesyonel eğitmenler eşliğinde dansın inceliklerini keşfetme fırsatı sunmaktadır.

Demiurk Sanat Akademi'nin eğitim kadrosunda yer alan deneyimli eğitmenler, dansın her türünde öğrencilerine eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır. Ahşap boyama, bağlama kursu, çocuk tiyatro kursu, halk dansları kursu, müzik kursu, sanat faaliyetleri, zeybek kursu ve karikatür kursu gibi geniş bir yelpazede hizmet sunan Demiurk Sanat Akademi, sanatı seven herkesi beklemektedir.

Demiurk Sanat Akademi, özel günler için dans gösteri grupları oluşturma ve performans sergileme imkanı da sunmaktadır. Özel etkinliklerde unutulmaz anlar yaşamak isteyenler için Demiurk Sanat Akademi, profesyonel ve eğlenceli dans gösterileri ile herkesi büyülemeyi hedeflemektedir.

Yenimahalle semtindeki Demiurk Sanat Akademi, sanata ve dansa ilgi duyan herkesi kapılarını aralamaya davet ediyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde dansı keşfetmek ve sanatın büyülü dünyasında yolculuğa çıkmak isteyenler için Demiurk Sanat Akademi, doğru adres olmaya devam etmektedir.

Her yaş grubundan dans tutkununu ağırlayan Demiurk Sanat Akademi, eşsiz bir deneyim ve öğrenme fırsatı sunmaktadır.
devamını oku...
Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle AnkaraHangi Dans Türünü Seçmek Daya İyidir?


Günlük hayatta farkında olarak veya farkında olmadan yapılan ritimli hareketler aslında dansın bir parçasıdır. Yapılan hareketlerde farklı dansların figürleri de olabilir. Figürleri çoğaltmak ve çeşitlendirmek için başka başka dansları öğrenme isteği doğar. Bu durumda hangi dans türünün (düğün dansı, zeybek, salsa, Arjantin tango, Bachata, oryantal vb.) seçileceği tamamen kişiye bağlıdır. Hangi dans türü (düğün dansı, zeybek, salsa, Arjantin tango, Bachata, oryantal vb.) seçilirse seçilsin değişmeyen tek şey her dansın bedensel – zihinsel faydalarıdır.

İyi Bir Dans Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sistemli olmayan dersler, yeterli tecrübeye sahip olmayan dans hocaları dans etme tutkunuzun azalmasına neden olacaktır. Dolayısı ile seçtiğiniz dans türü kadar dans kursunun kaliteli olması için geniş çaplı bir araştırma yapılmalıdır. İyi bir dans kursundaki dans hocaları, danışmanlar dansı öğrenme sürecinde kursiyeri daima motive ve teşvik etmelidir. Kursun kadrosunda hangi hocalar var, başarı belgelerine sahipler mi diye de bakmak gerekir. Dans kursunun bulunduğu semt ( Keçiören vb.), ulaşım noktalarına yakınlığı, stüdyolarının genişliği, grup katılımcı sayısı vb. kriterler de kurs seçerken etkili olacaktır.

Dans Etme En Kısa Zamanda Nasıl Öğrenilir?

Dans türlerinin (düğün dansı, zeybek, salsa, Arjantin tango, Bachata, oryantal vb.) kendine özgü karmaşık ve basit hareketleri vardır. Dolayısı ile karmaşık hareketlerin rahat anlaşılması için adım adım öğrenme yöntemleri uygulanır. Seçilen dansta ne kadar karmaşık hareket fazla ise öğrenme süresi de o kadar uzar. Eğer dans eğlenceli bir aktivite olarak tercih ediliyorsa kursun süresi kişiye bağlıdır. Yani 3 ay, 6 ay ve 9 y gibi üyelik süreleri vardır. Kursa ne kadar katılmak istiyorsa kursiyer bu üyeliklerden birini seçebilir.

Dans Seçiminde De Danışmanlar Rehberlik Ediliyor

Dans etmeyi seviyor ancak dans türüne (düğün dansı, zeybek, salsa, Arjantin tango, Bachata, oryantal vb.) karar veremiyorsanız yapmanız gereken danslar hakkında bilgi sahibi olmaktır. Gerekli kaynaklar, internet üzerinde yeterli ve gerekli bilgiyi bulabilirsiniz. Dans türünü seçme konusunda kurstaki danışmanlardan da yardım isteyebilirsiniz. Uygulayacakları testler, görüşmeler ile düşüncelerinizin şekillenmesine, soru işaretlerinin çözüme kavuştuğunu görebilirsiniz.

Dans Derslerine Ne Zaman Başlanmalıdır?

Dans türü (düğün dansı, zeybek, salsa, Arjantin tango, bachata, oryantal vb.) dans derslerine başlama yaşını belirler. Eğer çok esneklik gerektiren bir dansı (bale vb.) seçtiyseniz çocuk yaşlarda başlamak gerekir. Düğün dansı için daha çok genç veya yetişkinlik dönemi idealdir. Mesleki olarak dans etme düşünülüyorsa da okula başlama yaşından itibaren dansa gerekli ilgi gösterilmelidir.

Daha Önce Dans Deneyimi Yaşamayanlar Dans Kursunda Zorlanacağını Düşünüyor

Dans kursu, doyasıya dansın edildiği eğlenceli mekanlardır. Dans kursuna katılmamış olmanız dans etmenizi engellemez. Ancak tekniklerine uygun, teori bilgiye sahip, dans bilgisi yeterli bir şekilde dans etme açısından eksikler yaşanır. Dolayısı ile dans kursunda hocanın tavsiyelerini dinleyerek kendi yolunuzu çizebilirsiniz. Süreç kendiliğinden ilerleyecektir.

Eşli Yapılan Dans Türlerinde Partneriniz Yoksa Bile Keçiören Dans Kursuna Kaydolabilirsiniz

Arjantin tango, düğün dansı, salsa gibi dans türleri için partnere ihtiyaç vardır. Ancak partneriniz yoksa kursa kimle katılacağınız konusunda büyük sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ancak partneriniz ile dans kursuna katılacağınız konusunda bir zorunluluk bulunmamaktadır. Kursta dans derslerini öğrenmenizi sağlayan asistanlar, dans hocası vardır.

Keçiören Dans Kursunda Özel Ders Veriliyor Mu?

Dans kurslarının en büyük avantajı özel ders seçeneğinin bulunmasıdır. Böylece dans etmeye yeterli zaman ayrılmaktadır. Ancak özel derslerin fiyatları kurslara göre değişiklik gösterebilir. Kimi dans kursuları indirim yaparken kimi kurslar kampanya uygulayarak avantajlı seçenekler sunabilir.

Keçiören Dans Kursu Hijyeni Sağlama Konusunda Başarılı Mı?

Giyinme odaları, stüdyolar, kafe, lobi, bekleme salonları, tuvaletler günlük olarak dezenfekte edilmektedir. Temiz ve ferah ortamlara sahip olması standartları yükseltir. Dans kursu fiyatı ile ortamın temizliği, stüdyoların genişliği gibi unsurları karşılar nitelikte olmalıdır. Çok para ödeyip de hijyen olmayan kurslarda dans etmek hiç de eğlenceli olmaz. Kayıt olmadan önce mutlaka dans kursunu gezmek gerekir.


Bahçelievler Dans Kursu, Balgat Dans Kursu, Batıkent Dans Kursu, Çankaya Dans Kursu, Çayyolu Dans Kursu, Çukurambar Dans Kursu, Eryaman Dans Kursu, Etlik Dans Kursu, Keçiören Dans Kursu, Kızılay Dans Kursu, Tunalı Dans Kursu, Ümitköy Dans Kursu