ERYAMAN DANS KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

ERYAMAN DANS KURSU FİYATLARI

ERYAMAN DANS KURSU FİYATLARI

Ankara Dans Kursu

Dansa olan bakış açısını değiştirmek, farklı yaş gruplarına yönelik dans eğitimleri vermek, profesyonel dans eğitmen kadrosunun yer aldığı dans kursunu Eryaman semtinde bulabilirsiniz. İstenilen dans türünde özel eğitim programları oluşturulmaktadır. Dans kursu fiyatları; dans kostümü, dans için gerekli olan aksesuar, belirli dönemlerde uygulanan kampanya ve indirim, ders süresi, özel ders – grup dersi, koreografiye göre belirlenmektedir.

Aşağıdaki ve sitemizdeki tüm Eryaman Dans Kursları size İNDİRİM vermektedir.
Lütfen AnkaraDansOkullari.com'a Özel İndirimleri ve Fiyatları Sitemizdeki Kurslara Sorunuz !DANS KURSLARI İÇİN 2020 YILI ERYAMAN FİYATLARIÇİFTLER İÇİN DANS KURSU ERYAMAN FİYATLARI
ÇİFTLER İÇİN DANS KURSU ERYAMAN FİYATLARI


DÜĞÜN DANSI ERYAMAN FİYATLARI
DÜĞÜN DANSI ERYAMAN FİYATLARI


ARJANTİN TANGO KURSU ERYAMAN FİYATLARI
ARJANTİN TANGO KURSU ERYAMAN FİYATLARI


Salsa, Tango, Latin Dansları, Vals, Zeybek, Sirtaki, Rumba, Cha Cha, Bachata, Mereque Kursu Fiyatları
Salsa, Tango, Latin Dansları, Vals, Zeybek, Sirtaki, Rumba, Cha Cha, Bachata, Mereque Kursu Fiyatları


ANKARA OYUN HAVALARI KURSU ERYAMAN FİYATLARI
ANKARA OYUN HAVALARI KURSU ERYAMAN FİYATLARI


Modern dans, Flamenko, Horon, Oryantal, Break dans, Hip Hop Kursu Fiyatları
Modern dans, Flamenko, Horon, Oryantal, Break dans, Hip Hop Kursu Fiyatları

Batı Sahne Sanat

Batıkent

BATIKENT DANS KURSU

BATIKENT BALE KURSU

Dünyanın en estetik dans türlerinden biri şüphesiz ki bale. Aslında bale sadece bir dans değil, dekor, müzik, dans ve tiyatronun birleştiği bir sanat türü. Rönesans İtalya'sından çıkıp dünyaya yayılan bale o günden beri dünyanın en sevilen sanatlarından biri durumunda ve buna ülkemiz de dahil. Özellikle günümüzün modern anne babaları hem kız hem de erkek çocuklarını bu muhteşem sanata yönlendirerek gelişimlerine katkı sağlıyor.

Baleye kaç yaşında başlamak gerekli?

Aslında bale ile ilgili en sık düşülen hatalardan biri bu dansın yalnızca çocukken öğrenilebileceği. Oysaki bale her yaşta öğrenilebilen bir dans. Elbette çocuklukta başlanması ileride profesyonel olabilmeye de olanak tanıyan bir durum. Çocuklar için baleye ideal başlama yaşıysa 4 ile 11 arası. Erken yaşlarda baleye başlayan çocukların hem ruhsal hem zihinsel hem de bedensel gelişimleri yaşıtlarından daha sağlıklı oluyor. Dolayısıyla bale çocuklar için tavsiye edilen danslardan biri. Yani siz de çocuğunuzu Batı Sahne Sanat bale kursu ile yaşıtlarından daha başarılı ve sağlıklı bir çocuğa dönüştürebilirsiniz.

Dünyanın en estetik dansı

Rönesans İtalya'sında ortaya çıkan bale estetikliği ile ortaya çıktığı ilk günden beri insanları büyülüyor. Gerçekten de bale dünyanın en estetik danslarından biri ve doğal olarak bu muhteşem dansı yapanların da sadece dans ederken değil gündelik hayatlarında da hareketleri estetiklik kazanıyor. Ayrıca Batı Sahne Sanat bale kursu sadece estetik hareketlere kavuşmayı sağlamıyor aynı zamanda duruş bozuklarını da düzeltiyor. Yani bale kursu vücudun duruşunun dikleşmesini da sağlıyor. Dolayısıyla bale yapanlar her zaman, her yerde dik duruşları ve estetik hareketleri ile adeta bir zarafet timsali olarak algılanıyor.

Herkes bale öğrenebilir!

Bale yapanları görüp hayran oluyor, "keşke ben de yapabilseydim" ya da "keşke benim çocuğum da balerin-balet" olsaydı diye düşünüyor ama zor olduğu için öğrenemem diye adım atmaktan çekiniyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Batıkent Batı Sahne Sanat'ta verilen bale kursu ile herkes bale öğrenebilir ve bu muhteşem dans ile hem kendini hem de hayatını güzelleştirebilir.

BATIKENT DÜĞÜN DANSI KURSU

Evlilik ve düğün her kültürde çok önemlidir. Dünyanın tüm kültürlerinde evlilik töreninin en önemli anıysa gelin ile damadın yaptığı düğün dansıdır. Geleneksel olarak yapılan düğün danslarının yerini artık profesyonel eğitmenlerden eğitim alarak yapılan eşsiz ve büyüleyici düğün dansları alıyor. Yeni trend düğün dansı kursu ile çiftlerin sadece kendileri için hazırlanan koreografiyi sergileyerek unutulmaz bir düğün dansı yapması. Ankara Batıkent'in sanat merkezi Batı Sahne Sanat bünyesinde verilen düğün dansı kursu ile siz de düğününüzde hem kendiniz hem de davetliler için unutulmaz bir dans sergileyebilirsiniz.

Düğün dansı kursu çiftleri yakınlaştırıyor

Batı Sahne Sanat düğün dansı kursu ortalama olarak düğünden 2 ay kadar önce başlıyor ve çiftlerin yeteneğine, istedikleri dans stiline göre 4 seans ders alınıyor. Düğün dansı kursu evlilik için gün sayan çiftleri birbirlerine yakınlaştırıyor. Birlikte yeni bir şey öğrenmenin, dans sayesinde birlikte uyumlu hareket etmenin keyfine varıyor ve bu bilinç tüm hayatlarına yansıyor. Yani aslında Batı Sahne Sanat'ta katılacağınız düğün dansı kursu yalnızca düğününüzde muhteşem bir dans sergilemenizi değil eşiniz ile uyumlu hareket etme bilinci kazanmanızı da sağlıyor.

Kurslarda farklı dans stilleri öğrenilebiliyor

Elbette her çiftin düğününde sergilemek istediği dans stili aynı değil. Batı Sahne Sanat düğün dansı kursu çiftlere özel olarak veriliyor ve çiftlerin düğünlerinde kendi kültürlerine, hayallerine uygun olarak istedikleri stilde dans edebilmeleri sağlanıyor. İşte düğün dansı kursu ile öğrenebileceğiniz dans stillerinden bazıları;

Salsa

Flamenko

Cha cha

Mambo

Rumba

Roman

Zeybek

Rock'n roll

Elbette bunlar düğün dansı kursu ile öğrenebileceğiniz tüm stiller değil. Yapmanız gereken çift olarak hayatınızın en özel anında nasıl bir dans sergilemek istediğinize karar vermek ve Batı Sahne Sanat düğün dansı kursu ile istediğiniz dansı öğrenmek. İşte unutulmaz bir düğün dansı sergilemek için tek yapmanız gereken bu. Haydi, hemen müstakbel eşiniz ile birlikte hayatınızı birleştireceğiniz o muhteşem günde hangi dansı yapmak istediğinize karar verin ve Batı Sahne Sanat'a gelerek uzman eğitimcilerden ders almaya başlayın.

BATIKENT MODERN DANS KURSU

Dans etmek istiyor ama sıkı kurallara bağlı olmadan, figürleri öğrenmek ama aynı zamanda içinizden geldiği gibi dans etmek mi istiyorsunuz eğer yanıtınız evetse Ankara Batıkent'te bulunan Batı Sahne Sanat modern dans kursu kesinlikle tam aradığınız şey.20. yüzyılın başlarında ortaya çıkan modern dans hemen her müzikle de yapılabilmesiyle dünyanın en popüler dans türlerinden biri durumunda.

Doğal ve estetik!

Modern dansı diğer dans türlerinden ayıran tek özelliği çok sıkı kurallara bağlı olmamasının yanı sıra doğal bir görünüm sergilemeye olanak tanıması. Batı Sahne Sanat'ta katılacağınız modern dans kursu ile vücudunuzun doğal duruşundan faydalanarak nasıl muhteşem şekilde dans edebileceğinizi öğrenebilirsiniz, üstelik hemen her müzikle birlikte yapılabilmesi sayesinde müzikli her ortamda gönlünüzce dans ederek etrafınızdaki herkesi kendinize hayran bırakmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Modern dans ile kondisyonunuz yükselsin!

Modern dans da her dans türü gibi sadece eğlenceli ve keyifli bir aktivite değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürmeye de yardımcı oluyor. Modern dans özellikle sağlıklı yaşamak için spor yapmanın gerekliliğini bilen ama spor yapmayı sıkıcı bulanlar için de ideal. Çünkü Batı Sahne Sanat modern dans kursu ile dans etmeyi öğrenir ve dans ederken kondisyonunuz da yükselecek. Modern dans kursu boş zamanlarınızda keyifli zaman geçirmenizi sağlarken aynı zamanda kalp sağlığınızı korumanıza, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine, stres ile başa çıkmanızın kolaylaşmasına da yardımcı olacak. Kısacası modern dans kursu hayatınızı güzelleştirecek.

Yaş sınırı yok!

Batı Sahne Sanat'ta verilen modern dans kursu için yaş sınırı yok. Modern dans yediden yetmişe herkesin aynı keyifle yapabileceği bir dans türü. Dolayısıyla siz de modern dans kursu ile dans etmenin, sağlığınızı korumanın, yeni sosyal ilişkiler kurmanın, stresten arınmanın tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. Hemen Batı Sahne Sanat modern dans kursuna kaydınızı yaptırın ve yaşınıza, seviyenize uygun sınıflarda uzman eğitmenlerden ders almaya başlayarak dans ile hayatınızı güzelleştirmeye bugünden başlayın. Unutmayın, yaşınız kaç olursa olsun modern dans yapabilirsiniz, yani kendinizi sınırlandırmanıza, hayallerinizi ertelemenize gerek yok.

BATIKENT PİLATES KURSU

Son yıllarda pilates adını gittikçe daha sık duymaya başladık. Elbette bu bir tesadüf değil, zira pilates sağlıklı bir hayata eğlenceli şekilde kavuşmayı sağlayan bir yöntem ve bu nedenle bu denli popüler olmasına, yaygın şekilde yapılmasına pek de şaşırmamak gerekiyor. Üstelik pilates hem kilo verdiriyor hem de vücudun esneklik kazanmasını sağlıyor. Sürekli ismini duyduğunuz pilatesi siz de hayatınıza katıp sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız Batıkent'te bulunan Batı Sahne Sanat pilates kursu sizi bekliyor!

Pilates hem beden hem de zihin sağlığı için faydalı

Pilatesi diğer egzersiz yöntemlerinden farklı kılan en önemli özelliklerinden biri bedenin yanı sıra zihne de çok faydalı olması. Pilates her ne kadar dünyanın en ünlü starları ile gündeme geldiyse de aslında lüks bir spor değil, yani çok teferruatlı araçlara gereksinim duyulmuyor pilates yapmak için. Pilates yaparken kullanılan temel araçlar bir mat, pilates topu, pilates çemberi. Elbette top ve çemberin kullanılmadığı hareketler de içeriyor pilates. Batı Sahne Sanat pilates kursu ile hemen bu mucizevi egzersizi yapmaya ve hem bedenen hem de zihnen sağlıklı olmaya başlayabilirsiniz.

Peki, pilatesin faydaları neler?

Batı Sahne Sanat'ta katılacağınız pilates kursu ile hayatınıza katacağınız faydalardan bir kaçı şunlar;

Konsantrasyon sağlama

Hareketlerinize akıcılık kazandırma

Doğru ve dengeli nefes almayı öğrenme

Kas kontrolü becerisi kazanma

Kilo verme

Vücuda esneklik kazandırma

Elbette bunlar pilatesin faydalarından sadece bir kaçı. Batı Sahne Sanat pilates kursu emin olun ki size bunlardan çok daha fazlasını kazandıracak.

Pilates her yaşta yapılabiliyor

Pilates tüm bu faydalarının yanı sıra her yaşta yapılabilen bir spor olmasıyla da ilgiyi hak ediyor. Kulağa klişe gibi gelse de pilates gerçekten 7'den 70'e herkes tarafından kolaylıkla ve keyif alarak uygulanabilen bir egzersiz yöntemi. Dolayısıyla kaç yaşında olursanız olun Batı Sahne Sanat pilates kursunun kapıları sizlere sonuna kadar açık. Hemen o kapılardan geçip pilates kursu ile hayatınıza sağlık ve keyif katmaya bugünden başlayabilirsiniz.

devamını oku...
Adres: Yenibatı mah. Batı Villaları 2416 cad. 2377 sok. No:4 (yenimahalle devlet hastanesi arkası) Batıkent-Ankara
Eryaman Bachata Dans Kursu


Bachata dans türünü hiç deneyimlememiş olanlar ve bilgi – deneyimlerini ilerletmek isteyenler için Eryaman'daki Bachata Dans Kursundaki tecrübeli dans hocaları ile iletişime geçebilir. 3 ila 5 aylık bir eğitimden sonra yeterli bilgi ve deneyim kazandırıyor. Bachatayı izlemesi, dinlemesi bile keyif veren bir dans türüdür. Sizde bu keyfi dans ederek yaşayın.

Bachata, sevgiyi ve hüznü içeren bir dans türüdür. Bu dans için partnere ihtiyacınız vardır. Bachata dans kursu fiyatları için detaylı bilgi aldıktan sonra vakit kaybetmeden kaydolun.

Bachata Dans Kursu Fiyatları ve Süresi

Eryaman'daki Bachata Dans Kursu Fiyatları yaklaşık 165 TL'dir. Hafta da en fazla iki gün ve 60 dakikalık ders süresinde eğitim programı oluşturuluyor.

Bachata Kostümleri

Dans figürlerinin rahat, kolay ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi gerekir. Bunun için kostüm, ayakkabı, aksesuar hatta stüdyonun zeminleri dans türüne uygun seçilmiş olmalıdır.

Dansçının hareketlerini kısıtlamayan etek, tayt gibi parçalar bu dansın kostümüdür. Erkek dansçılar ise gömlek ve pantolon kombininden oluşuyor. Ancak bu kostümler dansçının tercih ettiği bütün parçalar (ayakkabı, aksesuar vb.) ile uyumlu olması gerektiği gibi partnerinin kostümü ile de uyum sağlaması gerekir. Çünkü bachata, çiftlerin yaptığı bir dans olduğu için kadın ve erkek kostümlerinin de birbiri ile uyumlu olması gerekir. Her ne kadar bachata hüzün ve sevgi hakimse ayakkabı, aksesuar ya da kostümde kullanılan renkler ışıl ışıldır. Sahnede dans gösterini sergileyen dansçılar böyle giyinirken dans kursunda henüz acemi oldukları için geniş ve bol kıyafet tercih edilmelidir.

Bachata Hareketleri

Dans kursunda yeni dans hareketleri öğrenmekle kalmıyor çiftler arasında dans figürlerinin eş zamanlı yapılması, uyumlu çalışma öğretiliyor. Buna bağlı olarak müziğin ritmi ile figürler bütünlük oluşturmalıdır. Dansta ayaklar önemlidir. Yeni başlayanlar için zarif ve doğru adım atma öğretilmektedir. Kimi zaman ayaklar yere vurulur kimi zaman çapraz adımlarla farklı figürler oluşturulur.

Erkek dansçının ayak hareketi ile dans başlar. Kadın dansçının göbek, kalça hareketleri ile dans hızlanır ve hareketlik kazanır.

Bachata dansının bazı hareketlerini salsa da görebilirsiniz. Çünkü salsa bu danstan etkilenmiştir. Aslında Arjantin tango, halk dansları, düğün dans, oryantal, zeybek vb. dansların müziği olsun, hareketleri olsun birbirinden mutlaka etkilenmiştir ve etkilenmeye devam ediyor.

Bachata Dans Kursuna Kimler Katılabilir?

Bachatanın figürlerini seven, müziğin ritminde yeteneklerini sergilemek isteyen herkes kursa katılabilir. Ayrıca dans gecelerinde, dans organizasyonlarında, sahnede gösteri düzenlemek isteyen herkes yeteneklerini dans kursunda geliştirebilir. Önemli olan dans çiftlerinin arasındaki iletişimin gücüdür. Yani birbiri ile iyi iletişim kuran erkek ve kadın dansçı dans ederken figürlerin uyumu sağlama konusunda da zorluk yaşamaz.

Bachata Nasıl Bir Dans?

Bachata; Dominik Cumhuriyeti'ne ait bir dans çeşididir. Eşli olarak yapılır. Partnerlerin müziğe ve birbirleri ile uyumlu hareketi keyifli bir görsel şölen sunar. Bu dans türü hak ettiği değeri son yıllarda görmeye başladı. Çiftler arasında en çok tercih edilen dans türü olarak Bachatayı görmekteyiz.

Dans müziği için guiro, basgitar, bongo, maracas gibi çeşitli enstrümanların keyif veren tınıları kullanılır.

Bachata farklı ülkelerin ve dansların etkisinde kaldığından yıllar içinde yeni dans stilleri oluşmuştur. Genel hatları ile bakacak olursak dominican bachata, geleneksel bachata, modern bachata, bachata tango, sensual bachata.

İnternet üzerinden bilgi edinebileceğiniz çok sayıda video ve bilgiyi bulabilirsiniz. Ancak dans konusunda uzmanlaşmak için bu kadarı yeterli olur mu? Dans etmeden, ter dökmeden, çalışma programı ile sistemli ilerleme olmadan başarmak çok zordur. Videolar ile sadece bachata hakkında temel bilgiler öğrenilebilir. Uygulama, deneyim, tecrübe, merak edilenlerin hepsi için dans hocası veya danışman gerektirir. Bachata hakkında daha fazlası için Eryaman'daki Bachata Dans Kursuna bekleriz. Üstelik indirimli dans kursu fiyatları sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.


Bahçelievler Dans Kursu, Balgat Dans Kursu, Batıkent Dans Kursu, Çankaya Dans Kursu, Çayyolu Dans Kursu, Çukurambar Dans Kursu, Eryaman Dans Kursu, Etlik Dans Kursu, Keçiören Dans Kursu, Kızılay Dans Kursu, Tunalı Dans Kursu, Ümitköy Dans Kursu