ERYAMAN DANS KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

ERYAMAN DANS KURSU FİYATLARI

ERYAMAN DANS KURSU FİYATLARI

Ankara Dans Kursu

Dansa olan bakış açısını değiştirmek, farklı yaş gruplarına yönelik dans eğitimleri vermek, profesyonel dans eğitmen kadrosunun yer aldığı dans kursunu Eryaman semtinde bulabilirsiniz. İstenilen dans türünde özel eğitim programları oluşturulmaktadır. Dans kursu fiyatları; dans kostümü, dans için gerekli olan aksesuar, belirli dönemlerde uygulanan kampanya ve indirim, ders süresi, özel ders – grup dersi, koreografiye göre belirlenmektedir.

Aşağıdaki ve sitemizdeki tüm Eryaman Dans Kursları size İNDİRİM vermektedir.
Lütfen AnkaraDansOkullari.com'a Özel İndirimleri ve Fiyatları Sitemizdeki Kurslara Sorunuz !DANS KURSLARI İÇİN 2020 YILI ERYAMAN FİYATLARIÇİFTLER İÇİN DANS KURSU ERYAMAN FİYATLARI
ÇİFTLER İÇİN DANS KURSU ERYAMAN FİYATLARI


DÜĞÜN DANSI ERYAMAN FİYATLARI
DÜĞÜN DANSI ERYAMAN FİYATLARI


ARJANTİN TANGO KURSU ERYAMAN FİYATLARI
ARJANTİN TANGO KURSU ERYAMAN FİYATLARI


Salsa, Tango, Latin Dansları, Vals, Zeybek, Sirtaki, Rumba, Cha Cha, Bachata, Mereque Kursu Fiyatları
Salsa, Tango, Latin Dansları, Vals, Zeybek, Sirtaki, Rumba, Cha Cha, Bachata, Mereque Kursu Fiyatları


ANKARA OYUN HAVALARI KURSU ERYAMAN FİYATLARI
ANKARA OYUN HAVALARI KURSU ERYAMAN FİYATLARI


Modern dans, Flamenko, Horon, Oryantal, Break dans, Hip Hop Kursu Fiyatları
Modern dans, Flamenko, Horon, Oryantal, Break dans, Hip Hop Kursu Fiyatları

TC. MEB Düş Sanat Akademi

Batıkent

TC. MEB. ÖZEL DÜŞ GÜZEL SANATLAR KURSU 2016 yılında ANKARA YENİMAHALLE BATIKENT'te kuruldu. Kurulduğu günden bugüne uzman eğitmen kadrosu ile pek çok yetenekli öğrenci ve sporcular yetiştirmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Bale Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Müzik Bölümü ve Devlet Opera Bale Çocuk Balesi Bölümü sınavlarına hazırlık sürecinde eğitim vermiş, sınavları kazanmalarına imkan sağlamıştır. Aynı zamanda temel cimnastik eğitimleri vererek cimnastik kulüplerinde lisanslı cimnastik sporcusu olmalarını sağlamıştır. Güzel Sanatlar Lisesi ve çeşitli Devlet Konservatuarlarına hazırlık sürecinde pek çok öğrenciye eğitim vermiş sınavları kazanmaları desteklenmiştir.

Akademimiz tüm eğitmenleri branşlarına uygun lisans eğitimini tamamlamış alan mezunu ve tecrübeli eğitmenlerdir. Eğitim veren her kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olması gerekmektedir. Akademimiz Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programı olan, Milli Eğitim Bakanlığı denetimi ve kontrolünde olan Ankara'da ki nadir kurumlardandır.

Çocuklarınızın eğitim aldığı süre boyunca zamanlarını boşa geçirmemesi adını Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda eğitim almalarına lütfen özen gösteriniz.Akademimizde ŞEHİT ÇOCUKLARI BEDELSİZ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALABİLİRLER. ÇÜNKÜ O BEDEL BABALARI TARAFINDAN PEŞİN ÖDENMİŞTİR.

Merak ettikleriniz veya detaylı bilgi için akademimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

TC. MEB Düş Sanat Akademi, Yenimahalle semtinde faaliyet gösteren bir dans okuludur.
Dans tutkunlarına geniş bir yelpazede hizmet sunan akademi, dans eğitimi konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla dikkat çekmektedir.

Kursun Hizmetleri

Ankara Oyun Havaları: Türk kültürüne özgü olan Ankara oyun havaları, dans severlere eğlenceli anlar yaşatmaktadır. TC. MEB Düş Sanat Akademi, bu geleneksel dansı öğrenmek isteyenler için Ankara oyun havaları kursu düzenlemektedir.

Bağlama Kursu: Türk müziğinin vazgeçilmez enstrümanı olan bağlama, akademinin sunduğu başka bir hizmettir. Bağlama kurslarına katılarak geleneksel Türk müziğini daha yakından tanıyabilir ve bağlama çalmayı öğrenebilirsiniz.

Bas Gitar: Rock ve pop müzik dünyasının olmazsa olmaz enstrümanlarından biri olan bas gitar, TC. MEB Düş Sanat Akademi'nin hizmetleri arasındadır. Bas gitar kurslarına katılarak ritim tutmayı ve bas gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Erken Müzik Eğitimi: Küçük yaştaki çocuklar için müzik eğitiminin önemi büyüktür.
TC. MEB Düş Sanat Akademi, erken yaşta müzik ile tanıştırmak amacıyla erken müzik eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Gitar Kursu: Gitar çalmayı öğrenmek isteyenler için düzenlenen gitar kursları, akademinin popüler hizmetlerindendir. Akustik veya elektro gitar tercihinize göre, profesyonel eğitmenler eşliğinde gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Horon Kursu: Karadeniz'in coşkulu dansı horonu öğrenmek isteyenler için horon kursları düzenlenmektedir. Coşkulu müzik eşliğinde horon dansını öğrenerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Klasik Bale Kursu: Zarif hareketlerle kendinizi ifade etmek istiyorsanız, klasik bale kursları tam size göre olabilir. TC. MEB Düş Sanat Akademi, klasik bale eğitimi almak isteyenler için uzman eğitmenlerle biraraya gelmektedir.

Klip Dansları Kursu: Müzik videolarında sıkça gördüğümüz ve popüler olan klip dansları, gençler arasında büyük ilgi görmektedir. Akademi, klip dansları kurslarıyla dans severlere dans dünyasının trendlerini takip etme fırsatı sunmaktadır.

Şan Eğitimi: Kaliteli bir ses eğitimi almak isteyenler için şan eğitimi hizmeti sunulmaktadır.
Profesyonel bir ses eğitmeni eşliğinde sesinizi doğru tekniklerle geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Spor Faaliyetleri: Dansın yanı sıra spor faaliyetlerine de önem veren akademi, dans eğitimleri dışında zumba, pilates gibi spor kursları da düzenlemektedir. Hem dans edip hem de formda kalmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

TC. MEB Düş Sanat Akademi, Yenimahalle semtinde dans tutkunlarına geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Profesyonel eğitmen kadrosu ve zengin dans programlarıyla dansı seven herkesi akademiyi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Dansın büyülü dünyasına adım atmak için siz de TC. MEB Düş Sanat Akademi'ni tercih edebilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2408 Sokak No:17 Batı Villaları Yenimahalle - Ankara

Broadway Sanat Akademi

Batıkent

devamını oku... Adres: Yeni Batı Mahallesi 2402. Cadde No:11 Yenimahalle - Ankara
Eryaman Bachata Dans Kursu


Bachata dans türünü hiç deneyimlememiş olanlar ve bilgi – deneyimlerini ilerletmek isteyenler için Eryaman'daki Bachata Dans Kursundaki tecrübeli dans hocaları ile iletişime geçebilir. 3 ila 5 aylık bir eğitimden sonra yeterli bilgi ve deneyim kazandırıyor. Bachatayı izlemesi, dinlemesi bile keyif veren bir dans türüdür. Sizde bu keyfi dans ederek yaşayın.

Bachata, sevgiyi ve hüznü içeren bir dans türüdür. Bu dans için partnere ihtiyacınız vardır. Bachata dans kursu fiyatları için detaylı bilgi aldıktan sonra vakit kaybetmeden kaydolun.

Bachata Dans Kursu Fiyatları ve Süresi

Eryaman'daki Bachata Dans Kursu Fiyatları yaklaşık 165 TL'dir. Hafta da en fazla iki gün ve 60 dakikalık ders süresinde eğitim programı oluşturuluyor.

Bachata Kostümleri

Dans figürlerinin rahat, kolay ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi gerekir. Bunun için kostüm, ayakkabı, aksesuar hatta stüdyonun zeminleri dans türüne uygun seçilmiş olmalıdır.

Dansçının hareketlerini kısıtlamayan etek, tayt gibi parçalar bu dansın kostümüdür. Erkek dansçılar ise gömlek ve pantolon kombininden oluşuyor. Ancak bu kostümler dansçının tercih ettiği bütün parçalar (ayakkabı, aksesuar vb.) ile uyumlu olması gerektiği gibi partnerinin kostümü ile de uyum sağlaması gerekir. Çünkü bachata, çiftlerin yaptığı bir dans olduğu için kadın ve erkek kostümlerinin de birbiri ile uyumlu olması gerekir. Her ne kadar bachata hüzün ve sevgi hakimse ayakkabı, aksesuar ya da kostümde kullanılan renkler ışıl ışıldır. Sahnede dans gösterini sergileyen dansçılar böyle giyinirken dans kursunda henüz acemi oldukları için geniş ve bol kıyafet tercih edilmelidir.

Bachata Hareketleri

Dans kursunda yeni dans hareketleri öğrenmekle kalmıyor çiftler arasında dans figürlerinin eş zamanlı yapılması, uyumlu çalışma öğretiliyor. Buna bağlı olarak müziğin ritmi ile figürler bütünlük oluşturmalıdır. Dansta ayaklar önemlidir. Yeni başlayanlar için zarif ve doğru adım atma öğretilmektedir. Kimi zaman ayaklar yere vurulur kimi zaman çapraz adımlarla farklı figürler oluşturulur.

Erkek dansçının ayak hareketi ile dans başlar. Kadın dansçının göbek, kalça hareketleri ile dans hızlanır ve hareketlik kazanır.

Bachata dansının bazı hareketlerini salsa da görebilirsiniz. Çünkü salsa bu danstan etkilenmiştir. Aslında Arjantin tango, halk dansları, düğün dans, oryantal, zeybek vb. dansların müziği olsun, hareketleri olsun birbirinden mutlaka etkilenmiştir ve etkilenmeye devam ediyor.

Bachata Dans Kursuna Kimler Katılabilir?

Bachatanın figürlerini seven, müziğin ritminde yeteneklerini sergilemek isteyen herkes kursa katılabilir. Ayrıca dans gecelerinde, dans organizasyonlarında, sahnede gösteri düzenlemek isteyen herkes yeteneklerini dans kursunda geliştirebilir. Önemli olan dans çiftlerinin arasındaki iletişimin gücüdür. Yani birbiri ile iyi iletişim kuran erkek ve kadın dansçı dans ederken figürlerin uyumu sağlama konusunda da zorluk yaşamaz.

Bachata Nasıl Bir Dans?

Bachata; Dominik Cumhuriyeti'ne ait bir dans çeşididir. Eşli olarak yapılır. Partnerlerin müziğe ve birbirleri ile uyumlu hareketi keyifli bir görsel şölen sunar. Bu dans türü hak ettiği değeri son yıllarda görmeye başladı. Çiftler arasında en çok tercih edilen dans türü olarak Bachatayı görmekteyiz.

Dans müziği için guiro, basgitar, bongo, maracas gibi çeşitli enstrümanların keyif veren tınıları kullanılır.

Bachata farklı ülkelerin ve dansların etkisinde kaldığından yıllar içinde yeni dans stilleri oluşmuştur. Genel hatları ile bakacak olursak dominican bachata, geleneksel bachata, modern bachata, bachata tango, sensual bachata.

İnternet üzerinden bilgi edinebileceğiniz çok sayıda video ve bilgiyi bulabilirsiniz. Ancak dans konusunda uzmanlaşmak için bu kadarı yeterli olur mu? Dans etmeden, ter dökmeden, çalışma programı ile sistemli ilerleme olmadan başarmak çok zordur. Videolar ile sadece bachata hakkında temel bilgiler öğrenilebilir. Uygulama, deneyim, tecrübe, merak edilenlerin hepsi için dans hocası veya danışman gerektirir. Bachata hakkında daha fazlası için Eryaman'daki Bachata Dans Kursuna bekleriz. Üstelik indirimli dans kursu fiyatları sayesinde geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.


Bahçelievler Dans Kursu, Balgat Dans Kursu, Batıkent Dans Kursu, Çankaya Dans Kursu, Çayyolu Dans Kursu, Çukurambar Dans Kursu, Eryaman Dans Kursu, Etlik Dans Kursu, Keçiören Dans Kursu, Kızılay Dans Kursu, Tunalı Dans Kursu, Ümitköy Dans Kursu