TRİODANS OKULU ANKARA

blog yazısı ekle !

TRİODANS OKULU ANKARA

Triodans Okulu öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunabilmek adına uzman eğitmenlerle sosyal bir ortam sunarak hizmet vermektedir.

Ankara'da Tango Kursu için nerelere gidebilirsiniz?
Ankara Tango


Dansı, müziği ve eğlenmeyi seviyorsanız bir adım atarak Triodans Okulu'ndaki eğitmenlerin sunduğu programlara katılabilir, hayatınızda kendinize küçük de olsa bir ara verebilirsiniz. Her yaş grubuna uygun eğitimlerle yetenekli olmasanızda dans etmeyi sevebilirsiniz. Dans ederek incelebilir kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Önemli olan yetenekli olmak değil, öğrenmeye açık olmaktır. Kendinizi müziğin ritmine bırakın ve dans etmenin keyfini çıkarın. Müzik eşliğinde hareket bütünlüğü bireysdl olabileceği gibi gruplarla da icra edilebilir. Ruhunuzun bütün boşluklarına yavaş yavaş nüfuz eden figürü, ritmi ve biraz coşkuyu harmanlayarak bir süre sonra bağımlılık haline gelen aktivitedir. Dans etmek müziğe eşlik etmektir.

Ankara'da bulunan Triodans Okulu keyifli zamanlar geçirmeniz için size güzel bir ortam sunuyor. Ruhunuzu ritme bırakın. Siz lerin rahatı düşünülerek ve ulaşım kolaylığı sağlamak açısından Ankara merkezde bulunan Triodans Okulu' na bir göz atın derim. Dans ve müzikle kalın mutlu kalın.