ERYAMAN DANS KURSLARI

blog yazısı ekle !

ERYAMAN DANS KURSLARI

ERYAMAN DANS KURSLARI

Ankara Dans Kursu

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren Eryaman dans kursları; Türkiye'nin başkenti Ankara'da bu hizmeti sunuyor. Dansa ilgi duyan, dans öğrenmek isteyen ya da dans konusunda kendini geliştirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat olan bu dans kursunda; birçok farklı dansın eğitimi veriliyor.


Sitemizdeki tüm Dans Kurslarına AnkaraDansOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Dans Kursu FiyatAnkara Dans Kursları Fiyatlarıİnsanlar bu dans kursunda karşılarına çıkan eğitim sayesinde kendilerini kısa sürede geliştirme, istedikleri dansı profesyonel bir şekilde öğrenme ve bunun için yüksek ücret ödememe fırsatı yakalamış oluyorlar. Son derece kaliteli bir şekilde eğitim veren bu dans kursunda; Avrupa'dan ve dünyadan birçok farklı dans türü yer almaktadır. Ayrıca ülkemizden de önemli dansların eğitimi bu kurum tarafından verilmektedir. Geniş dans yelpazesi sayesinde büyük kitlelere ulaşmayı başaran bu kurum; insanların istedikleri dansı en ince ayrıntısına kadar öğrenebilmesine yardımcı olmaktadır.

Eryaman dans kursları sayesinde herkes istediği dans türünü en iyi şekilde öğrenme fırsatı bulmaktadır. Ankara'da eğitim veren bu kurumun bünyesinde birçok eğitimci yer almaktadır. Eğitimcilerin hepsi; işlerinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu yüzden de kursun verdiği eğitim son derece kaliteli ve profesyonel olmaktadır. Birçok farklı tarzdan insana hitap etme özelliği gösteren ve bünyesinde dünyadan birçok farklı dans türünü barındıran bu kurum; en popüler dans türlerini de karşımıza çıkarıyor.

Özellikle Ege'nin Zeybek oyunu, Yunanlıların sirtaki dansı, Latin danslarından salsa, cha cha, bachata, merengue gibi farklı dansları bu kurumun vermiş olduğu dans eğitimleri arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Aynı zamanda kurumun bünyesinde özel olarak farklı bir hizmet daha bulunmaktadır. Özel olarak okullar, kurumlar ya da şirketler için de dans eğitimi verilmekte ve çeşitli organizasyonlar için özel olarak kareografiler hazırlanmaktadır.

Latin danslarının, cha cha, samba, rumba, jive gibi popüler sportif salon danslarının, hip-hop, jazz, oryantal gibi farklı dansların eğitiminin verildiği bu kurumda; modern dans eğitimi de yer almaktadır. Ankara'da hizmet veren Eryaman dans kursları ile vals ve Flamenko gibi ciddi rağbet gören dans türlerinin eğitimleri de yine son derece profesyonel bir şekilde verilmektedir.

TC. MEB Düş Sanat Akademi

Batıkent

TC. MEB. ÖZEL DÜŞ GÜZEL SANATLAR KURSU 2016 yılında ANKARA YENİMAHALLE BATIKENT'te kuruldu. Kurulduğu günden bugüne uzman eğitmen kadrosu ile pek çok yetenekli öğrenci ve sporcular yetiştirmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Bale Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Müzik Bölümü ve Devlet Opera Bale Çocuk Balesi Bölümü sınavlarına hazırlık sürecinde eğitim vermiş, sınavları kazanmalarına imkan sağlamıştır. Aynı zamanda temel cimnastik eğitimleri vererek cimnastik kulüplerinde lisanslı cimnastik sporcusu olmalarını sağlamıştır. Güzel Sanatlar Lisesi ve çeşitli Devlet Konservatuarlarına hazırlık sürecinde pek çok öğrenciye eğitim vermiş sınavları kazanmaları desteklenmiştir.

Akademimiz tüm eğitmenleri branşlarına uygun lisans eğitimini tamamlamış alan mezunu ve tecrübeli eğitmenlerdir. Eğitim veren her kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olması gerekmektedir. Akademimiz Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programı olan, Milli Eğitim Bakanlığı denetimi ve kontrolünde olan Ankara'da ki nadir kurumlardandır.

Çocuklarınızın eğitim aldığı süre boyunca zamanlarını boşa geçirmemesi adını Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda eğitim almalarına lütfen özen gösteriniz.Akademimizde ŞEHİT ÇOCUKLARI BEDELSİZ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALABİLİRLER. ÇÜNKÜ O BEDEL BABALARI TARAFINDAN PEŞİN ÖDENMİŞTİR.

Merak ettikleriniz veya detaylı bilgi için akademimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

TC. MEB Düş Sanat Akademi, Yenimahalle semtinde faaliyet gösteren bir dans okuludur.
Dans tutkunlarına geniş bir yelpazede hizmet sunan akademi, dans eğitimi konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla dikkat çekmektedir.

Kursun Hizmetleri

Ankara Oyun Havaları: Türk kültürüne özgü olan Ankara oyun havaları, dans severlere eğlenceli anlar yaşatmaktadır. TC. MEB Düş Sanat Akademi, bu geleneksel dansı öğrenmek isteyenler için Ankara oyun havaları kursu düzenlemektedir.

Bağlama Kursu: Türk müziğinin vazgeçilmez enstrümanı olan bağlama, akademinin sunduğu başka bir hizmettir. Bağlama kurslarına katılarak geleneksel Türk müziğini daha yakından tanıyabilir ve bağlama çalmayı öğrenebilirsiniz.

Bas Gitar: Rock ve pop müzik dünyasının olmazsa olmaz enstrümanlarından biri olan bas gitar, TC. MEB Düş Sanat Akademi'nin hizmetleri arasındadır. Bas gitar kurslarına katılarak ritim tutmayı ve bas gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Erken Müzik Eğitimi: Küçük yaştaki çocuklar için müzik eğitiminin önemi büyüktür.
TC. MEB Düş Sanat Akademi, erken yaşta müzik ile tanıştırmak amacıyla erken müzik eğitimi hizmeti sunmaktadır.

Gitar Kursu: Gitar çalmayı öğrenmek isteyenler için düzenlenen gitar kursları, akademinin popüler hizmetlerindendir. Akustik veya elektro gitar tercihinize göre, profesyonel eğitmenler eşliğinde gitar çalmayı öğrenebilirsiniz.

Horon Kursu: Karadeniz'in coşkulu dansı horonu öğrenmek isteyenler için horon kursları düzenlenmektedir. Coşkulu müzik eşliğinde horon dansını öğrenerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Klasik Bale Kursu: Zarif hareketlerle kendinizi ifade etmek istiyorsanız, klasik bale kursları tam size göre olabilir. TC. MEB Düş Sanat Akademi, klasik bale eğitimi almak isteyenler için uzman eğitmenlerle biraraya gelmektedir.

Klip Dansları Kursu: Müzik videolarında sıkça gördüğümüz ve popüler olan klip dansları, gençler arasında büyük ilgi görmektedir. Akademi, klip dansları kurslarıyla dans severlere dans dünyasının trendlerini takip etme fırsatı sunmaktadır.

Şan Eğitimi: Kaliteli bir ses eğitimi almak isteyenler için şan eğitimi hizmeti sunulmaktadır.
Profesyonel bir ses eğitmeni eşliğinde sesinizi doğru tekniklerle geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Spor Faaliyetleri: Dansın yanı sıra spor faaliyetlerine de önem veren akademi, dans eğitimleri dışında zumba, pilates gibi spor kursları da düzenlemektedir. Hem dans edip hem de formda kalmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

TC. MEB Düş Sanat Akademi, Yenimahalle semtinde dans tutkunlarına geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Profesyonel eğitmen kadrosu ve zengin dans programlarıyla dansı seven herkesi akademiyi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Dansın büyülü dünyasına adım atmak için siz de TC. MEB Düş Sanat Akademi'ni tercih edebilirsiniz.
devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2408 Sokak No:17 Batı Villaları Yenimahalle - Ankara

Broadway Sanat Akademi

Batıkent

devamını oku... Adres: Yeni Batı Mahallesi 2402. Cadde No:11 Yenimahalle - AnkaraSitemizdeki tüm Dans Kurslarına AnkaraDansOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Dans Kursu FiyatAnkara Dans Kursları Fiyatları