TUNALI DANS KURSU

blog yazısı ekle !

TUNALI DANS KURSU

Ankara'da tunalı semtinde bulunan dans kursu bir çok dans türünde hizmet vermektedir. Ankaralı vatandaşlar dansı artık bir spor olarak görmekle beraber gün geçmiyorki dans kurslarına kayıt yaptırmasınlar hem böylelikle yoğun bir şekilde sosyalleşme imkanı yakalıyorlar.

Tunalı'da Dans Okulları için nerelere gidebilirsiniz?
Tunalı Dans Okulları

Tunalı dans kursların da hem yetişkin hemde çoçuklar için eğitim verilmekle birlikte yarışmalara da sporcu yetişrilmektedir. Çoçuklarının dans alanında yeteneği olduğunu düşünen aileler çoçukları ile birlikte kurslarımıza gelmekte, bir yandan çoçukları eğitimli dansçılarımız tarafından eğitilmekte iken kendileri sosyalleşme imkanı bulmaktadır. Tunalı dans kursu olarak öncelikli görevimiz kursiyerlerimize aile yaşam merkezi olarak hizmet vermektir.

Çok çeşitli meslek gruplarından kursiyerlerimiz ile birlikte tunalı dans kursu olarak birinci amacımız bir aile ortamı sıcaklığında ankaralı vatandaşlarımıza hizmet vermektir. Böylelikle ailelerimiz çoçuklarının fiziksel ve zihinsel gelişimi için tunalı dans kursunu tercih etmeleri kaçınılmaz bir sonuç olarak ortaya çıkmaktadır. Uluslar arası yarışmalara katılan dansçılarımız bir çok ödül ile birlikte ülkemize dönmüş ve tunalı dans kursunu başarılı bir şekilde lanse etmişlerdir