ERYAMAN BALE KURSLARI

blog yazısı ekle !

ERYAMAN BALE KURSLARI

Ankara Dans Kursu

Ankara Eryaman'da bulunan bale kursları, sizlere kaliteli eğitim ve hizmet vermek için çalışıyor. Sizlerde çocuklarınızın balerin ya da balet olmasını istiyorsanız ve tabi ki çocuğunuzun da bu yönde eğilimi varsa hemen bale kurslarını araştırın. Hafta sonu etkinliklerinin arasında bale eğitimi olması, onların okul dışında da sosyalleşmesini sağlar. Bu anlamda Ankaralı ailelerin tercihi Eryaman bale kursları.

TC. MEB Düş Sanat Akademi

Batıkent

TC. MEB. ÖZEL DÜŞ GÜZEL SANATLAR KURSU 2016 yılında ANKARA YENİMAHALLE BATIKENT'te kuruldu. Kurulduğu günden bugüne uzman eğitmen kadrosu ile pek çok yetenekli öğrenci ve sporcular yetiştirmiştir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Bale Bölümü, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ortaokul Müzik Bölümü ve Devlet Opera Bale Çocuk Balesi Bölümü sınavlarına hazırlık sürecinde eğitim vermiş, sınavları kazanmalarına imkan sağlamıştır. Aynı zamanda temel cimnastik eğitimleri vererek cimnastik kulüplerinde lisanslı cimnastik sporcusu olmalarını sağlamıştır. Güzel Sanatlar Lisesi ve çeşitli Devlet Konservatuarlarına hazırlık sürecinde pek çok öğrenciye eğitim vermiş sınavları kazanmaları desteklenmiştir.

Akademimiz tüm eğitmenleri branşlarına uygun lisans eğitimini tamamlamış alan mezunu ve tecrübeli eğitmenlerdir. Eğitim veren her kurumun Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olması gerekmektedir. Akademimiz Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programı olan, Milli Eğitim Bakanlığı denetimi ve kontrolünde olan Ankara'da ki nadir kurumlardandır.

Çocuklarınızın eğitim aldığı süre boyunca zamanlarını boşa geçirmemesi adını Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda eğitim almalarına lütfen özen gösteriniz.Akademimizde ŞEHİT ÇOCUKLARI BEDELSİZ BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALMAKTADILAR. ÇÜNKÜ O BEDEL BABALARI TARAFINDAN PEŞİN ÖDENMİŞTİR.

Merak ettikleriniz veya detaylı bilgi için akademimiz ile iletişime geçebilirsiniz.devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2408 Sokak No:17 Batı Villaları Yenimahalle - Ankara


Küçük yaşta bale eğitimi alan çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin bale yapmayan çocuklara oranla daha ileride oldukları yapılan araştırmalar sonucunda ortaya kondu. Bunu bilen bilinçli Ankaralı ebeveynler, Eryaman bale kurslarına çocuklarını kayıt yaptırıyor. Bilinçli aileler sayesinde sanatçı ve dansçı bir nesil yetişecek. Yaş gruplarına göre ayrılan ekiplerde, çocuklarınız kendi yaş gurupları ile eğitim alacak. Bu sayede öğrenmeleri daha kolay olacaktır.

Uzman balerin ve baletlerin verdiği eğitim ile Eryaman bale kursları Ankara'nın sayılı kurslarından biri. Sizlerde çocuklarınızı buraya göndererek sosyalleşip esneklik kazanmasını sağlayın. Bale kurslarının düzenlediği bale gösterilerinde çocuklarınızı izlemenin keyfini tadan Ankaralı aileler mutlu oluyor.